گروه: کهکیلویه خبر: 81275 / تاریخ انتشار : 1395/10/1 ساعت : 11:38
به دنبال بارش برف و باران صورت گرفت:

قطعی راه‌های روستاهای دیشموک بر اثر بارش برف +تصاویر

بخشدار دیشموک گفت: به دلیل بارش برف و باران راه ارتباطی بیش از 20 روستای منطقه سرحد شرقی دیشموک به مرکز بخش، مسدود شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، حسن امیریان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دلیل بارش برف و باران راه ارتباطی بیش از 20 روستای منطقه سرحد شرقی دیشموک به مرکز بخش، مسدود شد.

وی افزود: به دلیل سخت گذری مناطق روستای دیشموک و همچنین بارش برف در ارتفاعات قطعی راها اتفاق افتاد که بلافاصله با کمک بسیجیان، نیروهای انتظامی و با تلاش فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی به ویژه کمک لودر اداره راه شهرستان، جهت بازگشایی مسیر در منطقه حضور یافته و تدابیر لازم اندیشیده شد.

بخشدار دیشموک نیاز منطقه دیشموک را به استقرار راهدارخانه لازم و ضروری خواند و از مسئولان شهرستانی و استانی جهت تحقق این امر پیگیری جدی را خواستار شد.

مردم گرفتار در این مسیر اظهار کردند: هر چند امروز و با بارش اولین برف در منطقه، مسئولان به ویژه بخشدار و بسیج و نیروی انتظامی به داد ما رسیدند ولی مسئولان فکری جدی کنند که زمستان امسال  هم مثل سالهای گذشته این معضل بزرگ ما را آزار ندهد.

یکی از اهالی روستاگفت: تنها راه نجات مردم این منطقه از وضعیت موجود، توجه ویژه مسئولان شهرستانی و استانی بری استقرار راهدارخانه است .

به گزارش کهگیلویه، فرماندهان نیروی انتظامی و حوزه مقاومت بسیج و همچنین فرمانده گردان بیت المقدس و بسیجیان با کمک لودر اداره راه شهرستان بسیاری از مردم وسایط نقلیه را از مسیر برفگیر نجات داده اند که این کار ابراز رضایت و خرسندی مردم را به دنبال داشت.

مردم از حضور مسئولان در محل تقدیر کرده و پیگیری آنها به ویژه بخشدار و کمک رسانی بسیجیان و فرمانده نیروی انتظامی دیشموک را قابل تحسین بیان کردند.

تصاویر تکمیلی: 

منبع: ایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/1

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.