گروه: لنده خبر: 81268 / تاریخ انتشار : 1395/10/1 ساعت : 09:40
تجلی خود باوری دراقتصاد مقاومتی:

نمایشگاه دستادوردهای اقتصاد مقاومتی در لنده+تصاویر

اقتصاد مقاومتی راهبردی اساسی برای خروج کشور از بن بست تحریم ها و تهدیدهای دشمنان است که تنها با اتکا به خودباوری و تکیه بر حمایت از تولیدات داخلی امکان پذیرخواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بسیج سازندگی در این سال ها توانسته است با اعطای تسهیلات مختلف تولیدی در زمینه دامداری، دامپروری، پرورش زنبور، گیاهان داروئی و صنایع تبدیلی و صنایع دستی در جای جای ایران اسلامی علاوه بر ایجاد اشتغال نقش مهمی نیز در تولید و حمایت از تولید کنندگان داشته است.

در همین رابطه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه لنده با تاسی از کلام نورانی مقام معظم رهبری در باب اقتصادمقاومتی که می فرمایند: "هرکس در باب اقتصاد مقاومتی قدم بردارد عمل صالح انجام داده است". توانست با برگزاری دوره های مختلف آموزشی پرورش مرغ بومی، پرورش بوقلمون، پرورش قارچ، تعمیر و نگهداری تراکتور، کاشت گیاهان داروئی (به لیمو، رزماری، آویشن) و برگزاری دوره های مختلف سواد آموزی قدم های خوبی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری برداشته است.

این نمایشگاه تنها گوشه ای از توانمندی ها و دستاورد های بسیج سازندگی ناحیه مقاومت لنده است که برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.

 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/1

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.