گروه: دنا خبر: 81256 / تاریخ انتشار : 1395/9/30 ساعت : 22:20

تذکر فرماندار دنا به دستگاههای مرتبط با ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان دنا

فرماندار دنا در جلسه شورای اداری شهرستان دنا با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهرستان گفت:این مسئله به معضلی در سطح شهرستان دنا تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عباس بهشتی روی فرماندار دنا در جلسه شورای اداری شهرستان دنا که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری دنا برگزار شد با اشاره به چهار برنامه مهم خود که در شهرستان دنا پیاده سازی شده است به دعوت از مدیران استانی به جلسات شورای اداری جهت روانسازی امور به عنوان یکی از این اقدامات اشاره کرد.

 

بهشتی روی به ایجاد انسجام و حضور مدیران دستگاههای مختلف در روزهای دوشنبه جهت پاسخگویی به مطالبات مردم به عنوان یکی دیگر از اقدامات خود در حل مشکلا و مطالبات مردمی اشاره کرد و از دستگاههای مختلف خواست مطالبات و پاسخگویی به مردم را در دستور ویژه کار خود قرار دهند.

 

فرماندار دنا بازدید هفته ای و نظام مند از روستاهای شهرستان را از دیگر برنامه های خود در جهت حل موانع و مشکلات در سطح روستاهای شهرستان دنا عنوان کرد و خاطر نشان کرد: هر هفته بعد از وقت اداری بازدید از پروژه های عمرانی یکی از دستگاههای اداری را در دستور کار خواهیم داشت.

 

فرماندار دنا جمع بندی گزارش عملکرد دستگاههای دولتی جهت افتتاح در دهه فجر را یکی دیگر از ضروریات دستگاههای اجرایی عنوان کرد.

 

مقام عالی دولت در شهرستان دنا به ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهرستان نیز اشاره کرد و با بیان اینکه این مسئله به معضلی در شهرستان دنا تبدیل شده است ابراز کرد:این دست از ساخت و سازها نتیجه عدم رصد فعالیتها و شرح وظایف مسوولان در شهرستان بوده است.

 

وی به لزوم بهره گیری دستگاههای مختلف از حریم قوانین برای مقابله با این معضل تاکید کرد و افزود :جهاد کشاورزی ،منابع طبیعی ،محیط زیست ،امور آب و در نهایت اداره راه و شهرسازی هر یک باید از همان بدو کار با سماجت و تکیه بر قوانین از ادامه روند غلط تعرضات و ساخت و سازها جلوگیری کنند.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام /200

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.