گروه: دنا خبر: 81254 / تاریخ انتشار : 1395/9/30 ساعت : 23:22

وعده مدیر عامل مخابرات استان برای بهبود سرعت اینترنت در شهرستان دنا

مدیرعامل شرکت مخابرات استان با اشاره به اینکه شهرستان دنا و شهر سی سخت می تواند جزء اولین شهرستانهای استان در موضوع دولت الکترونیک باشد ضعف سرعت اینترنت شرکت مخابرات شهرستان دنا را مربوط به تجهیزات اینترنتی مخابرات عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  عبدالحسین افتخاری مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز به دعوت فرماندار دنا در جلسه شورای اداری شهرستان دنا حضور یافت.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان در این جلسه گفت: سیستم جی اس ام روستایی از سال 1388 برای کسانی که از پوشش تلفن همراه برخوردار نبودند با تعرفه تلفن ثابت مورد بهره برداری قرار گرفت .

وی با بیان اینکه در حال حاضر از 370 سایت تلفن همراه و 151 سایت جی اس ام روستایی برخوردار هستیم گفت:حدود 22 هزار مشترک اینترنت در سطح استان از خدمات اینترنتی مخابرات و شرکتهای خصوصی بهره می برند.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان با اشاره به اینکه تا سال 92 شرکت مخابرات استان با بدهی 16 میلیارد تومانی به عنوان یک شرکت ورشکسته در سطح کشور تلقی میشد از رشد 850 میلیون تومانی منابع مالی شرکت مخابرات استان طی شش ماه سال جاری خبر داد.

افتخاری با بیان اینکه در حال حاضر تجهیزات 251 سایت همراه اول در سطح استان در حال جایگزینی است ابراز کرد: شرکت همراه اول افزایش سرعت اینترنت در سطح کشور را در دستور کار دارد.

وی ابراز کرد: پیگیر نصب 100 سایت تری جی در روستاها هستیم که در صورت موافقت نصب این دست از تجهیزات بخش زیادی از مشکلات روستاهای استان برطرف می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان با اشاره به اینکه شهرستان دنا و شهر سی سخت می تواند جزء اولین شهرستانهای استان در موضوع دولت الکترونیک باشد ضعف سرعت اینترنت شرکت مخابرات شهرستان دنا را مربوط به تجهیزات اینترنتی مخابرات عنوان کرد و از حل این مشکل تا دو ماه آینده خبر داد.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.