گروه: بهمئی خبر: 81253 / تاریخ انتشار : 1395/9/30 ساعت : 22:25
مربی باشگاه فوتبال پرستوی بهمئی خبر داد؛

دعوت فوتبالیست بهمئی به اردوی تیم ملی زیر 13 سال ایران/دعوت دو بازیکن دیگر به تیم آکادمی مهدی مهدوی کیا

فوتبالیست بهمئی به اردوی تیم ملی زیر 13 سال ایران دعوت شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مربی باشگاه فوتبال پرستوی شهرستان بهمئی شامگاه امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر از درخشش سه بازیکن خود در اردوهای انتخابی تیم ملی خبر داد.

 

یعقوب جان افزا تصریح کرد: فوتبال پایه، رده های پایه و مدارس فوتبال، پایه های فوتبال هر شهر و کشوری هستند و اگر این پایه ها به صورت اصولی ساخته نشوند و به آنها توجه ویژه نشود، نمیتوانیم شاهد موفقیت های مستمر باشیم.

 

وی گفت:در سال 93 به همراه کمال امیری، مدرسه فوتبال پرستو بهمئی را تاسیس کردیم.

 

جان افزا افزود: در این راستا آقایان امین دمور و محمد زمان حجتی فر در کنار ما به عنوان مربیان و کادر اجرایی باشگاه شروع به فعالیت کردند که جا دارد از زحمات آنها تقدیر و تشکر نماییم.

 

وی گفت:ما برای توسعه فوتبال پایه شهرستان و آموزش اصولی فوتبال به نونهالان و نوجوان شهرستان و در راستای کمک به پیشرفت فوتبالیست های شهرستان این کار را شروع کردیم.

 

مربی باشگاه فوتبال پرستوی بهمئی خاطرنشان کرد: در ابتدا با توجه به محدودیت های شهرستان کار بسیار سخت بود اما با تلاش و همدلی ادامه فعالیت خود را پیگیری نمودیم که خوشبختانه به موفقیت های بسیار خوبی برای شهرستان دست پیدا کردیم.

 

جان افزا تصریح کرد: در ادامه این موفقیت ها ستار جرنگ، بازیکن آینده دار مدرسه فوتبال پرستوی بهمئی که در تیم منتخب استان به فستیوال کشوری رامسر رفته بود، با درخشش در این مسابقات نظر مربیان تیم ملی را جلب نمود و از سوی ایمان رزاقی راد به تیم ملی زیر 13 سال ایران دعوت شد.

 

وی افزود: امیرحسین ثارالهی و ستار جرنگ، دو بازیکن خوش آتیه دیگر مدرسه فوتبال پرستوی بهمئی پس از شرکت در تمرینات و تست فنی آکادمی کیا ( مهدی مهدوی کیا ) در تهران نظر کادر فنی را جلب و در تست قبول و به تیم اصلی این آکادمی مطرح ایران زیر نظر مهدی مهدوی کیا دعوت شدند

 

جان افزا گفت: امیدوارم مسئولین شهرستان به خصوص متولیان امر ورزش، به فوتبال و به ویژه تیم های پایه شهرستان توجه ویژه داشته باشند .

 

مربی باشگاه فوتبال پرستوی بهمئی در پایان  از طرف باشگاه خود این موفقیت بزرگ را به مردم شریف بهمئی، خانواده های این عزیران و بازیکنان آینده دار مدرسه فوتبال پرستو تبریک گفت.

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.