گروه: گچساران خبر: 81225 / تاریخ انتشار : 1395/9/30 ساعت : 10:30
سرمربی نفت وگازگچساران:

از نام هیچ تیمی واهمه‌ای نداریم/تراکتورسازی را درگچساران زمین گیر می کنیم

سرمربی نفت وگازگچساران گفت:ما با واقعیت پیش می‌رویم‌ ومی‌دانیم که تیم تراکتورسازی نسبت به تیم ما برتری زیادی دارد اما ما هم بازیکنان با کیفیتی داریم و نقاط ضعف حریف را به خوبی می‌شناسیم و بر روی این نقاط ضعف تمرین کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،داریوش یزدی سرمربی نفت وگازگچساران پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت:در این چند روز اتحاد خوبی در گچساران و همچنین استان کهیگلویه و بویراحمد شاهد بودیم واین اولین بار است که یک تیم لیگ برتری به طور رسمی در گچساران بازی خواهد کرد.

وی افزود:تراکتورسازی یکی از بهترین تیم‌های ایران است و من احترام زیادی برای این تیم قائلم اما ما به دنبال شکست تراکتورسازی هستیم.ما آماده آماده هستیم که همه توان خود را برای این بازی بکار می‌گیریم. فردا حضور هواداران در این بازی حداکثری خواهد بود.

یزدی اظهارکرد:ما با واقعیت پیش می‌رویم‌. می‌دانیم که تیم تراکتورسازی نسبت به تیم ما برتری زیادی دارد اما ما هم بازیکنان با کیفیتی داریم و نقاط ضعف حریف را به خوبی می‌شناسیم و بر روی این نقاط ضعف تمرین کرده‌ایم.

سرمربی تیم نفت و گاز گچساران گفت: قلعه‌نویی از دوستان خوب است. ما 3 سال در استقلال تهران با هم همبازی بودیم. 2 سال هم او سرمربی من در استقلال اهواز بوده است. او مربی خیلی خوبی است و سابقه‌اش که 5 قهرمانی است نشان می‌دهد که هیچکس به او نمی‌رسد چه از لحاظ بازی و چه در سرمربیگری او هوش و ذکاوت بالایی دارد و از بزرگان فوتبال است.

یزدی تصریح کرد:همانطور که می‌دانید در شاهین بازوبند کاپیتانی را در بازو داشت در حالی که بازیکنان بزرگی در شاهین حضور داشتند،شناختی که من از او دارم از شناختی که او از من دارد بیشتر است. همین آشنایی من با تفکرات او امتیاز مثبت برای ما محسوب می‌شود که در جریان بازی از آن استفاده خواهیم کرد. برنامه‌ریزی کرده‌ایم که فردا تیمش را زمین‌گیر کنیم.

یزدی در ادامه اظهارکرد:همانطور که قلعه‌نویی گفت نه تنها در فوتبال بلکه در زندگی باید تلاش کنیم اما نتیجه را باید به خدا واگذار کنیم. در زندگی برای سربلندی و موفقیت دعا می‌کنیم و رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. در این بازی نیز همه تلاش خود را می‌کنیم تا به تراکتورسازی غلبه کنیم اما نتیجه آن دست ما نیست و به خدا توکل می‌کنیم اما ما تلاش خود را می‌کنیم و خدا می‌بیند که چه کسانی تلاش کرده‌اند.

وی ادامه داد: تراکتورسازی در 2 بازی قبل با تیم‌های رده‌های پایین‌تر بازی کرد اما ما در 2 بازی قبلی با تیم‌های لیگ برتری بازی کردیم که آنها را شکست دادیم این برای ما تجربه خوبی است که به یاری ما خواهد آمد ما از نام هیچ تیمی واهمه‌ای نداریم.باید از لحاظ فنی و روانی دقایق اولیه بازی را باید کنترل کنیم. هر چه زمان بگذرد به نفع ما خواهد بود و ما از آن برای پیروزی استفاده خواهیم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/1

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.