گروه: دنا خبر: 81222 / تاریخ انتشار : 1395/9/30 ساعت : 10:14

رئیس شورای شهر پاتاوه انتخاب شد

فرمانداردنا شورای شهر را مظهر تصمیم گیریهای درست درجامعه دانسته وعنوان کرد: اعضای شورا مسئولیتی بسیار سنگین بردوش دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر پاتاوه  در محل فرمانداری برگزار شد.

فرمانداردنا شورای شهر را مظهر تصمیم گیریهای درست درجامعه دانسته وعنوان کرد: اعضای شورا مسئولیتی بسیار سنگین بردوش دارند وبایستی باهم متحد بوده وعلی رغم وجود اختلاف نظرها انتظار می رود با همفکری ومشورت تصمیمات درست را اتخاذ وبا پشتیبانی خود در راه رشد وتعالی شهرپاتاوه کوشا باشند.

ایشان با تاکید براینکه مسئولیت در یک نظام دمکراتیک همیشگی نیست گفت : همه ی ما بایستی بخاطر بدست آوردن فرصتی برای انجام خدمت به مردم شکرگذار خداوند تبارک وتعالی باشیم.
فرمانداردنا وجود شهروندان مختلف با افکار وسلیقه های گوناگون را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته واظهار کرد: ما بعنوان مسئول وظیفه داریم با یک دید به تمامی شهروندان وارباب رجوع نگریسته و درارائه خدمات به مراجعه کنندگان نباید بصورت گزینشی عمل کرد.

نماینده عالی دولت گفت : یکی از وظایف شورا، نزدیک کردن قلوب مردم به همدیگر است و بایستی راهکارهای قانونی آن را پیدا کنیم.

بهشتی روی فرماندار دنا گفت: یکی دیگر از مشکلات شوراها در دنیا وجود اقلیت و اکثریت اعضای شورا در جامعه دموکراسی است و ما بایستی تمام همت خود را بکار ببندیم تا اعضای شورا با همدیگر و در کنار هم با برنامه ریزی بهتر و دقیق تر شهردار را حمایت کنند تا کارهای عمرانی بهتری در سطح شهرها ایجاد شودچرا که این حمایت و همراهی و همکاری با شهرداری در واقع دفاع از عملکرد خودمان درپایان دوره و ثبت در کارنامه خود می باشد و ما بایستی اختلافها را در شورا کاهش دهیم و این زیبنده نیست که تا کنون جلسه هیأت رئیسه شورای شهر پاتاوه تشکیل نشده گلایه مندم و این عدم تشکیل جلسات شورای شهر منجر به کاهش راندمان کاری شهرداری و نگرانی مردم خواهد شد. درادامه این موضوع  برخی از اعضای شورا به بیان دیدگاهها ونکته نظرات خود پرداختند و پس از بحث بررسی پیرامون موضوع انتخاب هیأت رئیسه تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:
1- مصوب گردید که در همین جلسه یا به صورت توافقی یا به صورت رأی گیری مخفی یک نفر را به عنوان رئیس شورا انتخاب کنند.

2- مصوب گردید که در صورت انتخاب هیأت رئیسه ، رئیس شورا نبایستی بدون هماهنگی و طرح در شورا مصوبه ای را امضاء و یا مهر نماید.

3- مقرر شد که آقای حاج رضا دلشادیان به عنوان رئیس شورا ، نائب رئیس محسن داشته ،خزانه دارکاظم نصرت زاده ، منشی اول حسین هجرتیان و منشی دوم آقای رسول اکرمیان باشد.

سفیر دنا

انتهای پیام/1

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.