گروه: لنده خبر: 81147 / تاریخ انتشار : 1395/9/28 ساعت : 14:02
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:

بصیرت ملت ایران عامل خنثی کننده توطئه های دشمن است

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: بصیرت و هوشیاری ملت ایران در تمام عرصه های مختلف به خصوص شناخت موقعیت های حساس کشور عاملی اساسی برای خنثی سازی توطئه های دشمن است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در جلسه هماهنگی گرامیداشت یوم الله 9دی در این شهرستان ضمن اشاره به حماسه بی نظیر مردم در تشیع و تدفین حجت الاسلام یزدانپرست گفت: نقش روحانیون در بیداری وبیان مسائل مختلف جامعه خصوص روشنگری دینی و مذهبی باعث شده است که بهترین جایگاه را نزد مردم داشته باشند و در مراسمات تشیع علما چنین حماسه ای خلق شود.

وی افزود: گرامیداشت یوم الله 9دی باعث نمایان شدن قدرت اراده ملت در پاسداری از ارزش ها و تجدید میثاق با ولایت فقیه است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: کسانی که در فتنه 88از قطار انقلاب پیاده شدند و همنوا با دشمن در مسیر براندازی قرارگرفتند باید خوب بدانند که ملت بصیرایران اسلامی هرگزآنان را نخواهند بخشید.

وی اظهارکرد: با توجه به حلقه آتش نا امنی که در منطقه وجود دارد همه ما باید بپذیریم که باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا این کشور آسیبی نرسد.

الهی نیا خاطرنشان کرد: امروز به برکت نفس گرم ولی فقیه است که امنیت پایدار برجامعه حاکم است و کشورهای اطراف نیز در حسرت این نعمت در آتش کینه توزی دشمنان می سوزند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده با دعوت از مردم برای خلق حماسه حضور در روز بصیرت از آنان خواست تا باردیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و ولی فقیه تجدید میثاقی دوباره داشته باشند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/1

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.