گروه: لنده خبر: 81145 / تاریخ انتشار : 1395/9/28 ساعت : 13:58
فرماندار شهرستان لنده:

9دی روزی است که وحدت کلمه به بارنشست

فرماندار شهرستان لنده گفت : مردم سرمایه های بلیغ نظام اند که در روز 9دی با انسجام و وحدت کلمه خویش و با حضورآگاهانه خود این را به بارنشاندند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده در جلسه هماهنگی گرامیداشت یوم الله 9دی در این شهرستان اظهارکرد: سرمایه های اجتماعی باعث انسجام و مشارکت فراگیرعمومی خواهند شد.

وی افزود: خداوند را باید شاکر باشیم در کشوری زندگی می کنیم که سرمایه های انسانی آن امروز از فاتحان جبهه مقاومت در حلب هستند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:اقتدار و عزت ایران اسلامی باعث شد تا از مستاجرکاخ سفید هیچ گونه واهمه ای نداشته باشیم و ترامپ در برخی از مواضع نیز عقب نشینی کند.

وی تاکیدکرد: مردم سرمایه های بلیغ نظام اند که در روز 9دی با انسجام و وحدت کلمه خویش و با حضورآگاهانه خود این را به بارنشاندند.

کریمی نژاد اظهارکرد: همه ما موظف هستیم که زمینه حضور باشکوه مردم را در مراسم 9دی فراهم کنیم و در این مراسم له یا برعلیه یک جریان خاص صورت نگیرد چرا که 9دی متعلق به همه مردم و جریانات سیاسی است.

فرماندار شهرستان لنده گفت: جریان انقلابی و غیرانقلابی به تعبیر مقام معظم رهبری یک تعبیر پسندیده ای است که باید به آنان که غیرانقلابی هستند نیز فرصت داد تا بلکه اصلاح شوند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/1

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.