گروه: کهکیلویه خبر: 81114 / تاریخ انتشار : 1395/9/28 ساعت : 09:04

واکنش رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی کهگیلویه به سخنان تاجگردون

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه به سخنان غلامرضا تاجگردون در جشن میلاد حضرت محمد(ص)درگچساران واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ایرج کاظمی جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در آیین اختتامیه هفته فرهنگ و هنر این شهرستان به سخنان غلامرضا تاجگردون در جشن میلاد حضرت محمد(ص)درگچساران واکنش نشان داد.

 

وی اظهارکرد: ۷فروردین امسال در آیین تقدیر از عوامل فیلم ممیرو وبه ویژه کارگردان بین المللی آن هادی محقق که با حضور نمایندگان و استاندار برگزار شد یکی از خواننده های محلی کهگیلویه برنامه ای اجرا کرد .

پایگاه خبری کهگیلویه

کاظمی جو افزود: دکترتاجگردون آشنایی کامل به مسائل فرهنگی دارد و باید بداند مردم کهگیلویه غمگین نیستند و اجرای موسیقی در فضای احساسی انتخابات با اجرا درمراسم تقدیر از اثر فرهنگی تفاوت دارد.

 

وی گفت:کسی به متن موسیقی انتخاباتی توجه نمی کند.

پایگاه خبری کهگیلویه

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه همچنین درباره این سخن رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که گفته بود مراسم تقدیر از هادی محقق بود ولی این کارگردان در ردیف آخر نشسته بود نیز بیان کرد: هادی محقق در ردیف جلویی جلسه نشسته بود اما به سبب دیر رسیدن آقای تاجگردون ،هادی محقق به خاطر ایشان و احترام به مهمان و با میل خود و از همه مهمتر نشستن درکنار مادرش در ردیف دیگری نشست.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/1

 

 

مجید آذربارگون
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.