گروه: لنده خبر: 81095 / تاریخ انتشار : 1395/9/27 ساعت : 12:08
رئیس هیئت باشگاه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبرداد:

صعود کوهنوردان دانشگاه علوم پزشکی استان به کوه سیاه لنده+تصاویر

رئیس هیئت باشگاه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از صعود25 نفره اعضای باشگاه کوهنوردی این دانشگاه به کوه سیاه در شهرستان لنده و کهگیلویه خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمدرضا قله گلاب رئیس هیئت مدیره باشگاه کوهنوردی سلامت کوهستان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده ضمن اشاره به ارتقای سطح سلامت جامعه با ورزش کردن گفت: در راستای اشاعه تحرک در جامعه، بیش از چهارسال است که باشگاه کوهنوردی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی استان  تاسیس شد.

وی افزود: این باشگاه کوهنوردی بیش از 250نفر عضو دارد که علاوه بر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی از سایر اقشار نیزدر آن عضویت دارند.

رئیس هیئت باشگاه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: برنامه های صعود ما به صورت مدون برگزار می شودبه طوری که هرماه یک صعود و هرفصل یک صعود خارج از استان و سالی یک بار نیز صعود خارج از کشور داریم.

وی تاکیدکرد: در بین برنامه های صعود نیز برنامه های جانبی هر هفته سه روز همایش پیاده روی خانوادگی در سطح شهریاسوج داریم که خانواده های علاقه مند حضور پیدا می کنند.

قله گلاب اظهارکرد: امروز به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، وحدت و ایدز صعود به کوه سیاه لنده را که از برنامه های ماهیانه این گروه کوهنوردی می باشد را داشته ام که خوشبختانه با موفقیت نیز انجام شد.

این گروه کوهنوردی امروز بعد از نماز صبح از روستای وحدت حرکت کرده و ارتفاعات کوه سیاه در شهرستان لنده را فتح کردند.

 

انتهای پیام/م/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.