گروه: بهمئی خبر: 81084 / تاریخ انتشار : 1395/9/27 ساعت : 01:25
به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی صورت گرفت؛

برپایی جُنگ شادی هفته وحدت در شهرستان بهمئی+تصاویر

همزمان با گرامیداشت هفته وحدت، جُنگ شادی با محوریت مبارزه با آسیب های اجتماعی درشهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،همزمان با گرامیداشت هفته وحدت، جُنگ شادی با محوریت مبارزه با آسیب های اجتماعی در مجمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بهمئی درابتدای این برنامه باتبریک آغازامامت ولی عصر(عج)و گرامیداشت هفته وحدت، گفت:این برنامه در راستای ایجاد فضای شور ونشاط اجتماعی  در بین مردم برگزارمی شود.

 

امین درخشان گفت: ضرورت دارد با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، شادی و نشاط در چارچوب و موازین قانونی را درجامعه ایجادکنیم.

 

وی افزود:در نظرداریم تا پایان سال با همکاری موسسات فرهنگی چندین برنامه فرهنگی وهنری پرشور ونشاط برای مردم اجراکنیم.

 

درخشان با تاکید بر اولویت قراردادن آسیبهای اجتماعی دربرنامه های فرهنگی وهنری این اداره، تصریح کرد:درکارهای تولیدی هنری، پرداختن به آسیب های اجتماعی جامعه اولویت اول ماخواهدبودکه در همه آیتم های برنامه امشب به این مسئله پرداخته شد.

 

مدیر مسئول موسسه فرهنگی و هنری ندای فرهنگ بهمئی در ادامه این برنامه گفت: برای رفع آسیب های اجتماعی باید همه آستین بالا بزنند و پای کار بیایند.

 

ابوتراب دهبانی پور افزود: مسئولیت همگانی همه فرهنگیان، روحانیت و رزمندگان همسنگر شهدا درهمکاری وهمدلی با دستگاههای فرهنگی برای مبارزه با آسیبهای اجتماعی ضروری است.

 

 وی گفت: باتوجه به آیات قرآن، روایات متعدد و توصیه بزرگان انقلاب اسلامی بویژه بنیانگذارکبیرانقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهبرمعظم انقلاب و همه دولتمردان نظام اسلامی، رفع مشکلات و معضلات اجتماعی تلاش و مجاهدت همگانی را می طلبد و باید مردم هم در این زمینه فعال بوده و تلاش کنند.

 

در این جنگ شادی برنامه فرهنگی پرشور ونشاط مانند اجرای نمایش تئاتر طنز با مدیریت فریدون مختاری، اجرای موسیقی محلی اسماعیل خرم، هنرمند جوان بهمئی و برگزاری مسابقه فرهنگی بین جوانان و  نوجوانان با اهدای جایزه  اجرا شد

 

تصاویر ضمیمه خبر:

 

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.