گروه: چرام خبر: 81070 / تاریخ انتشار : 1395/9/26 ساعت : 14:38

هشدار امام جمعه چرام به مدیرکل راه استان/ مردم از وضعیت کنونی گلایه دارند

خطیب نماز جمعه چرام گفت: انتظار می‌رود مدیرکل راهداری نسبت به وضعیت بیمار‌گونه جاده‌های ارتباطی شهرستان ورود پیدا کنند در آن صورت خواهند دید که قضاوت مردم در این خصوص بسیار درست بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت‌الاسلام سید نورالله افشار ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه شهر چرام با بیان اینکه اولین چیزی که موجب دشمنی می‌شود دوستی با 3 چیز است، گفت: حب دنیا ، حب ریا ، حب طعام است که هر کدام در جایگاه خود مشکل‌آفرین هستند.


امام جمعه چرام با اشاره به حب طعام اظهار کرد: امروز ثابت شده بسیاری از بیماری‌ها ناشی از غذاهای اضافی است که به صورت جذب نشده در بدن انسان باقی می‌ماند.


حجت‌الاسلام افشار در ادامه با اشاره رویدادهای امروز بیان کرد: 26 آذر روز ایمنی و حمل و نقل است و ایمنی جاده‌ها و نصب علایم هشدار‌دهنده از وظایف ذاتی اداره کل راهداری و حمل و نقل است.


وی با بیان اینکه وضعیت جاده‌های ارتباطی شهرستان چرام از لحاظ ایمنی بیمار است، گفت: مردم از وضعیت کنونی گلایه دارند و انتظار می‌رود مسؤولان مربوطه توجه جدی به وضعیت راه‌ها ارتباطی این شهرستان داشته باشند.


امام جمعه چرام با انتقاد از عدم حضور رئیس حمل و نقل چرام در گزارش ندادن عملکرد این دستگاه در روز حمل و نقل اذعان کرد: مدیر راهداری شهرستان چرام حتی به خود زحمت نداد که گزارشی در خصوص راه‌های ارتباطی به مردم ارائه کند.


خطیب نماز جمعه چرام ادامه داد: انتظار می‌رود مدیرکل راهداری نسبت به وضعیت بیمار‌گونه جاده‌های ارتباطی شهرستان ورود پیدا کنند در آن صورت خواهند دید که قضاوت مردم در این خصوص بسیار درست بوده است.


وی در بخش دوم خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه چرام با بیان اینکه ملت ایران در جنگ چندین سال پیروز شدند، گفت: در دولت‌های گذشته با وجود عدم اعتماد به آمریکا اورانیوم را تا مرز 20 درصد رساندیم و در صنعت موشکی به فناوری رسیدیم.

 
امام جمعه چرام بیان کرد: در بحث برجام به وعده‌های آمریکا اعتماد کردیم ولی هرچه تا الان شاهد آن بودیم بدعهدی آمریکا بوده است.

 
منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/1

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.