گروه: لنده خبر: 81064 / تاریخ انتشار : 1395/9/26 ساعت : 14:11
در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد

انتقاد امام جمعه موقت لنده به قطع شبکه های دیجیتال /مسئولان تدبیری بیاندیشند

امام جمعه موقت شهرستان لنده با انتقاد از قطعی مکرر گیرنده های دیجیتال در این شهرستان، اختلال و قطعی را زمینه ای برای ورود ماهواره به این شهرستان دانست و از مسئولین خواست تا هرچه سریعتر این مشکل برطرف شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک هفته وحدت اظهارکرد: حضرت محمدمصطفی(ص) بهترین منادی وحدت میان امت های اسلامی است و همه مسلمانان نیز باید با وحدت کلمه به دنبال فاصله گرفتن از فتنه های شکل گرفته در جامعه باشند.

وی افزود: امروز دشمنان با رخنه درکشورهای اسلامی و ایجاد تفرقه به دنبال از بین بردن وحدت میان امت های اسلامی هستند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: امروز جناح های سیاسی موجود در کشور نیز باید به دنبال حفظ وحدت برای پیشرفت ایران اسلامی باشند.

وی تاکیدکرد: مسئولان با خدمت به مردم می توانند زمینه ساز وحدت عمومی در فضای جامعه باشند و هرچه این خدمت بیشتر باشد میزان مقبولیت مسئولان نیز دوچندان خواهد بود.

الهی نیا در ادامه به سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح اشاره کرد و گفت: گروهک تروریستی فرقان با به شهادت رساندن آیت الله دکتر مفتح به دنبال تفرقه و جدایی بین حوزه و دانشگاه بوده اند که به برکت خون این شهید بزرگوار این وحدت روز به روز در حال مستحکم تر شدن است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: وحدت حوزه و دانشگاه می تواند باعث تربیت انسان های صالح در بستر جامعه شود که حفظ دستاورد های انقلاب را یک تکلیف دینی و شرعی بدانند.

وی در ادامه گفت: امروز وحدت حوزه و دانشگاه می تواند عاملی باشد برای مبارزه با تهاجمات گسترده فرهنگی دشمن باشد و مسئولان نباید از این امر مهم غافل بمانند.

رئیس نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در ادامه با تبریک پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در حلب خاطرنشان کرد: پیروزی در حلب بهترین نشانه برای اثبات وحدت جبهه مقاومت اسلامی است که دنیا را متحیر و دشمنان را ناکام گذاشت.

وی گفت: کسانی که از پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در حلب نگران بودند یقیناً منافع خود را به مخاطره دیدند و به هر نحوی سعی می کردند که حلب سقوط نکند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده با انتقاد از قطعی مکرر گیرنده های دیجیتال در این شهرستان، اختلال و قطعی را زمینه ای برای ورود ماهواره به این شهرستان دانست و از مسئولین خواست تا هرچه سریعتر این مشکل برطرف شود.

الهی نیا در پایان از حضور باشکوه مردم در مراسم تشیع و تدفین عالم ربانی حجت الاسلام سید ذکریا یزدانپرست قدردانی کرد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/1

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.