گروه: لنده خبر: 81061 / تاریخ انتشار : 1395/9/26 ساعت : 13:40
درپی قطعی مکرر گیرنده های دیجیتال شهرستان لنده:

جولان ماهواره ها درلنده حاصل بی توجهی مسئولان

خرابی های مکرر گیرنده های دیجیتال در شهرستان لنده باعث افزایش متقاضیان خرید ماهواره و دریافت بیش از دو هزار شبکه ماهواره ای با کیفیت بالا در مقابل اختلال و قطعی سیگنال های شبکه های داخلی در این شهرستان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چند سالی است که سیاست های صداوسیما براساس پیشرفت تکنولوژی های جهان یا (دیجیتال ) تغییر کرده و گیرنده های دیجیتال جایگزین سیستم قدیمی آنالوگ شده است ولی متاسفانه با هر باد و باران و تغییرات جوی شاهد قطع گیرنده های دیجیتال در شهرستان لنده که بیش ازهفت سال از افتتاح آنها می گذرد هستیم.

 

گیرنده های دیجیتال به منظور برخورداری هرچه بهتر مردم شهرستان لنده از این تکنولوژی راه اندازی شده بود که متاسفانه بیش از سه سال است با مشکلات و معایب فراوانی همراه بوده بطوری که در طی یک ماه اخیر وضعیت نامطلوب گیرنده دیجیتال در لنده و بخش های تابعه آن به گونه ای بوده که علاوه بر شهروندان صدای برخی مسئولان را نیز درآورد . هر روز نیز صدای اعتراض مردم این شهرستان نسبت به مشکلات قطعی و اختلال سیگنال در این گیرنده ها بیشتر و بیشتر می شود و گویی مسئولان مربوطه چندان توجهی به رفع نقص های کلی این سیستم ندارند.

 

به واسطه خرابی های مکرر گیرنده های دیجیتال در شهرستان لنده شاهد افزایش متقاضیان خرید ماهواره و دریافت بیش از دو هزار شبکه ماهواره ای با کیفیت بالا در مقابل اختلال و قطعی سیگنال های شبکه های داخلی در این شهرستان هستیم .

 

به شدت مردم شهرستان لنده از این وضعیت به تنگ آمده و تا کنون در مجامع مختلف عمومی و خصوصی نزد مسئولان ارشد استانی و شهرستانی مراتب اعتراض و گلایه خود را بیان کرده که چندان پاسخ مناسبی دریافت نکرده اند.

 

بدون شک استفاده از شبکه های دیجیتال بهترین شیوه برای مقابله با هجمه های ماهواره ای و رسانه های غربی است که مسئولان صدوا وسیمای استان با تقویت و ایجاد دکل های جدید شبکه های دیجیتال در شهرستان لنده و سایر مکان هایی که از دسترسی به گیرنده های دیجیتال محروم می باشند اقدامی نیک و پسندیده خواهد بود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.