گروه: کهکیلویه خبر: 81040 / تاریخ انتشار : 1395/9/25 ساعت : 21:06
هشدار عضو شورای شهر دیشموک به استاندار

آب آشامیدنی دیشموک ناسالم است / آقای استاندار تدبیری بیندیشید

عضو شورای شهر دیشموک گفت: چرا استاندار کهگیلویه و بویراحمدحاضر نیست معضل ناسالمی آب شرب شهر دیشموک را از نزدیک بررسی و پیگیری کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، بالاخره بعد از مدتها یک مسئول از شهر دیشموک در خصوص ناسالمی آب شرب شهر حاضر به رسانه‌ای کردن موضوع شد و در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به عنوان عضو شورای اسلامی شهردیشموک از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد گلایه دارم.

ایرج پذیرش افزود:  مسئولان محترم استان کهگیلویه وبویراحمد به هوش باشید که آب شرب شهر دیشموک خطری بزرگ برای مردم این منطقه است.

وی تصریح کرد:به عنوان نماینده مردم دیشموک در شورای اسلامی شهر از اینکه بیش از دوسال از ناسالمی آب شرب این شهر می‌گذرد ولی مسئولان استانی نسبت به این موضوع بی توجه و استاندار و همه مسئولان شهرستان و استان در این خصوص اقدامی نمی‌کنند ، ابراز گلایه داشته و اعتراض مردم را به خدمت شما عرض می‌کنم.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر دیشموک با بیان اینکه، بخش دیشموک بیش از 29 شهید والامقام تقدیم نظام و انقلاب کرده و مردم این منطقه در همه صحنه‌ها پا به پای انقلاب حضور داشتند و گوش به فرمان امام و رهبری هستند ، افزود: آیا حق مردم همیشه در صحنه دیشموک این است که مسئولان نسبت به خواسته‌ی بحقشان، بی‌توجه باشند؟!!

پذیرش بیان کرد: در این مدت شورای اسلامی شهر دیشموک وضعیت ناسالمی آب شرب شهر را با نامه‌نگاری و پیگیری های زیادی به گوش مسئولان رسانده است.

عضو شورای شهر دیشموک اضافه کرد: حتی تا وزارت نیرو هم رفته و این امر را تذکر داده‌ایم، اما هیچ اقدامی جهت مرتفع شدن مشکل مردم از طرف استاندار و دیگر مسئولان استانی، صورت نگرفت.

پذیرش با انتقاد از بی‌توجهی بیش‌ از حد مسئولان استانی به خواسته مردم در جهت رفع مشکل آب شرب شهر دیشموک، خاطرنشان کرد: مسئولان یا اینکه واقعاً خبر از مشکل مردم ندارند که تاسف‌بار است و یا نسبت به این امر بی‌توجه هستند، در اینصورت باید گفت وامصیبتا!!!

عضو شورای اسلامی شهر دیشموک خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آیا از ناسالمی آب شرب شهر دیشموک اطلاع دارید؟!، اگر خبر دارید پس بفرمایید تاکنون برای رفع این معضل اساسی چه کاری انجام داده و چه تدبیری اندیشیده‌اید؟!

پذیرش با بیان اینکه، مشکلات منطقه دیشموک نه فقط مختص به آب شرب شهر بلکه نامطلوبی راه‌های ارتباطی از دغدغه‌های مردم این منطقه است، گفت: آیا انصاف این است که مردم دیشموک حق استفاده از حداقل راه ارتباطی مناسب و یا آب شرب سالم را نداشته باشند!!!؟

عضو شورای اسلامی شهر دیشموک تاکید کرد: جناب آقای خادمی استاندار و و آقای هاشمی پور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان شهرستانی و استانی، لطفاً به فکر مردم دیشموک باشید، زیرا دوسال است که از آب شرب ناسالم استفاده می کنند.

عضو شورای شهر دیشموک با بیان اینکه، چرا استاندار کهگیلویه و بویراحمد معضل به این بزرگی را حاضر نیست از نزدیک بررسی و پیگیری کند، بیان کرد : ما به عنوان عضو شورای اسلامی شهر دیشموک و نماینده مردم ضمن گلایه شدید از بی‌توجهی مسئولان نسبت به منطقه دیشموک، انتظارداریم مسئولین محترم تمام تلاش خود را در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات منطقه دیشموک به کار گرفته و برای رضای خدا مرتفع‌شدن مشکل آب شرب شهر را در اولویت کاری خویش قرار دهند.

پذیرش متذکر شد: در صورتی که تدابیر لازم جهت حل مشکل حاد و خطرناک آب شرب شهر دیشموک از سوی استاندار و دیگر مسئولان اندیشیده نشود، در آینده‌ای نه چندان دور، بحران نابخشودنی را دچار خواهیم شد.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/1

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.