گروه: گچساران خبر: 81031 / تاریخ انتشار : 1395/9/25 ساعت : 19:42
با حضور استاندار برگزار شد:

تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران+تصاویر

آئین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران ظهرامروز با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و استاندارکهگیلویه و بویراحمد در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،آیین تودیع امین محمدی، مدیرعامل پیشین و معارفه هوشنگ صیدالی، مدیرعامل جدید شرکت نفت و گازگچساران ظهر امروز با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و استاندارکهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.

صیدالی پیش از این در سمت‌هایی همچون مدیرعامل گاز استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس حراست شرکت نفت و گاز گچساران، رئیس تاسیسات تقویت فشار گچساران و رئیس چند واحد از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران فعالیت داشته است.

صیدالی دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش مخازن هیدروکربوری است و  پیش از این به مدت ۸ سال مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بود . وی همچنین ریاست تاسیسات تقویت فشار و تزریق گاز گچساران را در کارنامه سوابق خود دارد.

شرکت نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های تابع شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب است که بهره‌برداری و راهبری عملیات تولید از میدان‌های مهمی از جمله گچساران، بی‌بی ‌حکیمه، سیاه مکان، رگ‌سفید، پازنان، منصورآباد، نرگسی و کیلور کریم را بر عهده دارد.

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.