گروه: گچساران خبر: 81022 / تاریخ انتشار : 1395/9/25 ساعت : 14:09
تاجگردون درنشست شورای اداری:

لیست خودکشی جوانان گچساران در دست تاجگردون/ ما بی خیال هستیم

تاجگردون با نشان دادن لیست خودکشی های اخیر گچساران در جلسه شورای اداری افزود: این لیست خودکشی های اخیر گچساران است،بعضی می گویند تقصیر نماینده است، حتمایک سیستم بدکار می کند که اتفاقاتی به این شکل می افتد چرا نباید آسیب شناسی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،غلامرضا تاجگردون ظهر امروز در جلسه شورای اداری گچساران با اشاره به خودکشی های اخیر در این شهرستان گفت: خودکشی های که در گچساران اتفاق افتاده است، بهزیستی ما، سپاه ما، کمیته امداد ما و ادارات و نهادها و رسانه ها همه باید همکاری کنند.

وی افزود: سایت ها دلشان را خوش نکنند جوانی خودکشی کرد وسایت خبری آنها چند روز دارای خبر است این بلای است که همه ما را می گیرد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی می گویند تقصیر نماینده است، گفت: یک سیستم بد کار می کند که اتفاقاتی به این شکل می افتد چرا نباید آسیب شناسی شود.

تاجگردون با نشان دادن لیست خودکشی های اخیر گچساران به اعضای شورای اداری گچساران افزود: این لیست خودکشی های اخیر گچساران است که نام دو نفر هنوز نوشته نشده است.

وی تصریح کرد: چه مفهومی دارد که چهار پنج دختر و زن جوان دست به خودکشی بزنند، بیکار هستند؟ شغل ندارند؟ وضعیت مالی بدی داشته اند؟

تاجگردون تصریح کرد: این مسئله باید آسیب شناسی شود، مسئولی، فرمانداری، شهرداری، شورای شهری کسی باید این مسائل را ریشه یابی کند، ریشه این خودکشی ها چیست، مسوولان نباید خواب داشته باشند که چرا این اتفاق در شهر ما می افتد و ما بی خیال هستیم.

وی یادآور شد: بعد حتما تقصیر نماینده است موضوع را سریع سیاسی و آلوده به بعضی مسائل کنیم!این مسله باید ریشه یابی شود و این ها آسیب های واقعی جامعه ماست.

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.