گروه: بهمئی خبر: 81010 / تاریخ انتشار : 1395/9/25 ساعت : 18:09

قهرمانان مسابقات ورزشی شهرستان بهمئی اعلام شد

کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش بهمئی اسامی قهرمانان مسابقات ورزشی "مدرسه قهرمان" شهرستان بهمئی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش بهمئی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر، باتقدیر از همه دست اندرکاران برگزاری مسابقات ورزشی مدارس شهرستان با عنوان "مدرسه قهرمان"، اسامی تیم های قهرمان مرحله شهرستانی مسابقات را اعلام کرد.

 

اکبر وزش گفت : در این رقابتهای ورزشی 500 ورزشکار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی حضور داشتند که بعد  از پایان هر مرحله، از هر مقطع تیم قهرمان به مسابقات استانی اعزام می شود .

 

وی افزود: در بخش پسران در مقطع ابتدایی 9 تیم حضور داشتند که تیم فوتسال شهید علیمحمدی قهرمان و تیم مدرسه اسماعیل تبار نایب قهرمان شد.

 

وزش ادامه داد: در مقطع متوسطه اول پسران 9تیم حضور داشتند که تیم مدرسه امام محمد باقر(ع) و شهید اثنی عشری به ترتیب اول و دوم شدند.

 

وی گفت: در مقطع متوسطه دوم پسران که با حضور 8 تیم برگزار شد،  تیم شهید جهان نژادیان و فارابی به فینال راه یافتند که تیم شهید جهان نژادیان موفق شد از سد حریف بگذرد و به مقام قهرمانی برسد.

 

این کارشناس مسئول تصریح کرد: در بخش دختران در مقطع ابتدایی 5 تیم حضور داشتند که مصاف تیم حجاب و رضوی برای قهرمانی به پیروزی تیم حجاب ختم شد.

 

وزش گفت: در مقطع متوسطه اول دختران  دیدار پایانی بین دو تیم هاجر و عفاف برگزار شد و این تیم هاجر بود که به مقام قهرمانی رسید.

 

وزش ادامه داد: در مقطع متوسطه دوم دختران تیم حضرت سمیه(س) موفق شد با گذشتن از سد حریف خود،تیم حضرت رقیه(س) به مقام قهرمانی برسد.

 

کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش بهمئی در پایان گفت: سه تیم قهرمان بخش خواهران و سه تیم قهرمان بخش برادران شهرستان جهت شرکت در  مرحله استانی این مسابقات اعزام می شوند.

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.