گروه: بهمئی خبر: 81009 / تاریخ انتشار : 1395/9/25 ساعت : 08:59

پایان مسابقات فوتسال "مدرسه قهرمان" در شهرستان بهمئی+تصاویر

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مدارس شهرستان بهمئی با عنوان "مدرسه قهرمان" در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مدارس شهرستان بهمئی با عنوان  "مدرسه قهرمان" روز گذشته با حضور مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان در شهر لیکک برگزار شد.

 

این مسابقات به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم و در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت : از اهداف سند تحول بنیادین ، تربیت زیستی و بدنی است که در وهله آخر منجر به ایجاد نشاط و شادابی در بین دانش آموزان می شود .

 

مسیح  دموری نژاد تصریح کرد : بیشتر بیماری و کسالتهای جسمی ناشی از کم تحرکی می باشد که انتظار می رود دانش آموزان با تشویق و ترغیب ، شرایطی برای ورزش مداوم اعضای خانواده خود فراهم نمایند .

 

معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش بهمئی بر لزوم تشویق دانش آموزان به امر ورزش و تحرک تاکید کرد و گفت: استفاده از همه ظرفیت و استعدادهای درونی دانش آموزان و فراهم نمودن زمینه رشد آنها در تمامی میادین از وظایف اصلی ماست.

 

غلامعلی مویدی خاطرنشان کرد: شهرستان بهمئی استعدادهای خوبی در بخش ورزش دانش آموزی دارد که با تمام توان جهت شکوفاسازی این استعدادها تلاش می کنیم.

 

نورمحمد بزمه، معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش بهمئی برگزاری این مسابقات را  به نوعی ایجاد حس تعامل، اخلاق مداری و مشارکت عمومی در دانش آموزان عنوان کرد و گفت: دانش آموزان با ورود به رقابت های ورزشی برنامه ریزی شده و زیر نظر مربیان ورزش خود،با لذت بردن از اوقات فراغت، به خودسازی دست می یابند.

 

اکبر وزش، کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش بهمئی در این مراسم از همکاری مدیریت و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان و کلیه مربیان و دانش آموزان حاضر در مسابقات که این مسابقات را به بهترین شکل ممکن برگزار کردند، تقدیر و تشکر کرد.

 

تصاویر ضمیمه:

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/1

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.