گروه: اخبار استان خبر: 80983 / تاریخ انتشار : 1395/9/24 ساعت : 13:52

مدیرکل جدید ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد + عکس

مدیرکل جدید ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمددر آئینی با حضور معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز با حضور معاون حقوقی و مجلس، مدیر امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، ورزشکاران و مسوولان استانی کهگیلویه و بویراحمد،سید محمدتقی علوی طی حکمی از سوی مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان منصوب شد.

علوی، اهل مازندران بوده و رئیس دفتر «سید عبدی افتخاری»، مدیرکل سابق ورزش کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کنونی فدراسیون اسکی کشور و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان‌های مازندران و قزوین را در کارنامه کاری خود دارد.

علوی در آیین تودیع و معارفه مدیرکل‌های قدیم و جدید ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، کمک و تعامل برای افزایش افتخارات ملی و بین‌المللی در حوزه جوانان، تعامل و فعال کردن سمن‌های ورزشی، توجه و حمایت از حوزه بانوان، هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی برای آمادگی و حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی و المپیک 2020 توکیو، شناسایی و تقویت نخبگان ورزشی به خصوص در حوزه جوانان را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های کاری خود در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.

در پایان مراسم حکم «سید محمدتقی علوی» توسط «امیررضا خادم»، معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان اهدا و از زحمات سه ساله جهانبخش ایزدپور مدیر کل پیشین اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر شد.

انتهای پیام/1

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.