گروه: ورزش خبر: 80980 / تاریخ انتشار : 1395/9/24 ساعت : 14:27
با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان برگزار شد:

آئیین تودیع و معارفه مدیران کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد+ تصاویر

آئین تودیع و معارفه مدیران کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با حضور با حضور معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آئین تودیع و معارفه مدیران کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با حضور معاون حقوقی و مجلس، مدیر امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، ورزشکاران و مسوولان استانی کهگیلویه و بویراحمدبرگزارشد.

در این آئین سید محمدتقی علوی طی حکمی از سوی مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

علوی، اهل مازندران بوده و رئیس دفتر «سید عبدی افتخاری»، مدیرکل سابق ورزش کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کنونی فدراسیون اسکی کشور و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان‌های مازندران و قزوین را در کارنامه کاری خود دارد.

در پایان مراسم حکم «سید محمدتقی علوی» توسط «امیررضا خادم»، معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان اهدا و از زحمات سه ساله جهانبخش ایزدپور مدیر کل پیشین اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر شد.

جهانبخش ایزدپور، بهمن ۹۲ در حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

وی پس از برخی اختلافات و عدم حضور در نشست شورای اداری و سایر جلسات ورزشی استان از سوی سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد مورد غضب قرار گرفت و پس از آن نیز استاندار وی را از حضور در نشست های ورزشی در استانداری محروم کرد.

وعده های پوچ این مدیرکل به ورزشکاران و ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد باعث شد تا وی از سوی جامعه ورزشی و مسئولان به شدت مورد انتقاد قرار گیرد و شایعاتی نیز مبنی بر تغییر وی پس از سفر رئیس جمهور به یاسوج در فضای مجازی و سایت های خبری منتشر شود.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/1

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.