گروه: اخبار استان خبر: 80977 / تاریخ انتشار : 1395/9/24 ساعت : 16:51
ریاست مدیریت بدهی های وزارت امور اقتصاد در یاسوج:

بدهی 450 هزار میلیاردی دولت به بخش خصوصی/راه و شهرسازی و دانشگاهها بدهکارترین سازمانها

ریاست مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی وزارت امور اقتصاد گفت:دولت 450 هزار میلیارد تومان به بخش خصوصی بدهکار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مهدی بنانی ظهر چهارشنبه در کارگاه آموزشی تسریع ابزارهای تامین مالی و تسویه حساب بدهی های استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 12 هزار میلیارد تومان اوراق و اسناد مالی بهادار انتشار شده است، اظهار کرد: از این مبلغ طبق بند هه تبصره بودجه سال 1395، هفت هزار و 500 میلیارد تومان اوراق و اسناد مالی به بخش خصوصی تصویه شد.

وی با اشاره به اینکه در بند ز قانون بودجه سال 95، چهار هزار و 500 میلیارد تومان به دستگهاهای اجرایی دولت اسناد مالی و اوراق خزانه اسلامی اختصاص یافت، ادامه داد: از این مبلغ دو هزار 500 میلیارد تومان به دستگاههای مالی متمرکز و دو هزار و 500 میلیارد تومان به استانها اختصاص یافت که از این مبلغ نیز 67 میلیارد تومان به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد.

ریاست مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی وزارت امور اقتصاد با بیان اینکه دولت 450 هزار میلیارد تومان به بخش خصوصی بدهکار است، افزود: اداره راه و شهرسازی و دانشگاهها بیشترین بدهی را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش پایگاه خبری صبح زاگرس، در این کارگاه آموزشی مسائل مربوط به حوزه اختصاص اوراق و اسناد مالی به دستگاههای دولتی و خصوصی گفته شد.

انتهای پیام/رج/1

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.