گروه: گچساران خبر: 80921 / تاریخ انتشار : 1395/9/23 ساعت : 22:49

برخی هنوز به لطف کدخدا امیدوارند!

جناب رئیس جمهور هم در اقدامی غیر منتظره و واکنشهای که قول داده بود تا دربرابر تمدید تحریم ها انجام دهد، با شرکت بوئینگ قرارداد می‌بندد،آیا با پول خریدهواپیما از شرکت بوئینگ نمی توانستیم در سرمایه گذاری داخلی و اقتصاد مقاومتی نقش آفرینی کنیم؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،پس از کش و قوس های فراوان بر سر مسئله نقض برجام از سوی آمریکا دولت راستگویان دست به اقدامی عجیب می زند!

ما که تا اینجا هم از تیم حریف عقب بودیم یک گل بخودی دیگر توسط تیم نیویورکی ها دریافت کردیم گلی که شادی را به اردوی تیم کدخدا برد.

امضای قرارداد با بوئینگ برای خرید 80 فروند هواپیما از کدخدا از یک طرف، اشتغال زایی برای کارگران این شرکت نیمه تعطیل از سوی دولت راستگویان از طرف دیگر ؟!

رئیس هیئت اجرایی برجام جناب عباس خان عراقچی که این روزها آفتابی نمی شود تا پاسخگو باشد. جناب رئیس جمهور هم در اقدامی غیر منتظره و واکنشهای که قول داده بود تا دربرابر تمدید تحریم ها انجام دهد، با شرکت بوئینگ قرارداد می‌بندد؟!.

با این کار معلوم می‌شود که به نقض برجام از طرف آمریکا اعتقادی ندارندو هنوز امیدوار به لطف کدخدا هستند ونقض برجام را قبول ندارند.

آیا با پول خریدهواپیما از شرکت بوئینگ نمی توانستیم در سرمایه گذاری داخلی و اقتصاد مقاومتی نقش آفرینی کنیم؟

این شرکت اعلام کرده از سال 97 شروع به تحویل هواپیما به ایران را آغاز می کنیم، آیا برجام تا سال 97 از سوی آمریکا نقض نخواهد شد؟ در اینصورت تکلیف این پول چه می‌شود؟

 آیا دوباره بلوکه خواهند شد؟ این همه گل بخودی تا دقایق پایانی کافی نیست؟ پای روباه پیر هم در برخی از مسایل منطقه باز شده و بر علیه جمهوری اسلامی هتاکی می کند، این هم نتیجه بازکردن سفارت برای آنها در کشور ما بود.

ما هم به عنوان یک هوادار از تیم روحانی و دار و دسته نیویورکی ها از شما می خواهیم تا گل به خودی دیگری را به خود نزدین بازی را تعطیل و از ادامه بازی انصراف دهید.

فصل جدید بازی ها از خرداد 96 آغاز خواهد شد، شاید تیم شما در لیگ جدید حضور نداشته باشد و فرصتی برای جبران نباشد...

 پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
یه ایرانی
1395/9/24 - 00:46
این ........ ایشالا به آخر خط رسیده خودش خوب میدونه مثل ..... توی چه باتلاقی گیر کرده داره دست وپا میزنه گرچه تشبیه کردنش به ... توهین به این حیوان است...
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.