گروه: بویر احمد خبر: 80916 / تاریخ انتشار : 1395/9/23 ساعت : 11:42

بیست و یکمین زایمان موفق توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویر احمد

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیست و یکمین زایمان موفق توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جلال پورانفرد گفت: در پی یک تماس تلفنی در ساعت 10:34 دقیقه صبح ماموران پایگاه اورزانس 115 یاسوج به کوی مخابرات یاسوج اعزام شدند.

وی بیان کرد: دو مامور اورژانس 115 یاسوج در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر رساندند  که با مادر باردار جوانی که در حیاط منزل دچار درد زایمان شده بود مواجه می شوند.

پورانفرد ادامه داد:  تنکسین های اورژانس پس از معاینه و کنترل علائم حیاتی متوجه شروع مراحل اول زایمان می شوند که بلا فاصله به اقدامات اولیه درمانی و حمایتی مادر باردار را به آمبولانس انتقال داده و به سمت بیمارستان حرکت می کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل اینکه مادر باردار نمی توانست تا بیمارستان تحمل کند نوزاد پسر عجول قبل از رسیدن آمبولانس به بیمارستان اولین نگاه زندگیش را تقدیم پرسنل پایگاه دواورژانس ۱۱۵ شهری  یاسوج می کند.

وی عنوان کرد: مادر جوان و نوزاد پسر در صحت و سلامت کامل به بخش زایشگاه بیمارستان امام سجاد (ع) تحویل داده شدند.

پورانفرد تصریح کرد: یکی از خدماتی که مرکز اورژانس  و فوریت های پزشکی استان در دو سال اخیر ارایه می دهد امکان زایمان مادران باردار در آمبولانس است که خوشبختانه تا کنون همه زایمان هایی که در آمبولانس انجام شده است موفق بوده و مرگ و میری گزارش نشده است.

انتهای پیام/د
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.