گروه: اخبار استان خبر: 80874 / تاریخ انتشار : 1395/9/22 ساعت : 13:07

برگزاری کلاس مربیگری فیزیک و سلامت کشور در استان

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان گفت:کلاس مربیگری درجه 3 فیزیک و سلامت تا23 آذرماه در شهر یاسوج به صورت تئوری و عملی در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آیت ارجمند از حضور 56 نفراز بانوان و 20 نفر از آقایان از شهرهای یاسوج، گچساران، بوشهر، اهواز، اصفهان، دهدشت، لیکک در این کلاسها خبر داد و افزود: با برگزاری این کلاس سطح دانش علمی و عملی شرکت کنندگان ارتقاء خواهد یافت.

وی از حضور مدرسان برجسته استان و کشور در این کلاس خبر داد و گفت: خانم ترابی به عنوان مدرس دروس عملی و فیزیولوژی، استاد هاشمی از تهران به عنوان مدرس دروس تغذیه، طراحی تمرین و آیت ارجمند به عنوان دروس سیستم های تمرین، آناتومی، دروس فنی و تخصصی و مبانی داوری تدریس این کلاس را برعهده دارند.
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان ابراز امیدواری کرد با برگزاری اینگونه کلاسها ،سطح دانش مربیان،داوران و ورزشکاران رشته های ورزشی ارتقاء خواهد یافت و تمامی شرکت کنندگان با موارد علمی و عملی روز دنیا آشنا خواهند شد.

ارجمند در پایان از برگزاری امتحانات دروس تئوری و عملی در پایان این دوره خبر داد و گفت: پذیرفته شدگان در این دوره گواهینامه مربیگری درجه 3 فیزیک و سلامت که از طرف فدراسیون بدنسازی کشور صادر می شود دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/د/1

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.