گروه: دنا خبر: 80853 / تاریخ انتشار : 1395/9/22 ساعت : 10:26

آیا فرماندار دنا تغییر میکند ؟

زمزمه تغییر فرماندار دنا مربوط به دوران سرپرستی و کمتر از یک ماه بعد از انتصاب وی در فرمانداری شهرستان دنا برمیگردد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بعد از گذشت چند روزی از حضور عباس بهشتی روی فرماندار جدید شهرستان دنا زمزمه تغییر وی در جایگاه حساس فرمانداری دنا به گوش میرسید،زمزمه هایی که بیشتر از هر چیز بوی زد و بندهای سیاسی میداد تا اراده ای برای خدمت و خدمت گزاری .

 

فضای سیاست زده مدیریتی استان کهگیلویه و بویر احمد و بخصوص شهرستاهای بویر احمد و دنا از دیر باز زبانزد همه کسانی بوده که اندکی از کنش و واکنش های موجود در این فضا اطلاع داشتند و از دور و نزدیک برخی از این واقعیت ها را لمس کرده اند ،فضایی که به جرات می توان گفت صد درصد آن متاثر از انتخابات مجلس شورای اسلامی و مسایل پیرامون آن شکل و پیش میرود.

 

اما طی سالیان اخیر و بعد از حسینی رضایی فرماندار اسبق شهرستان دنا که قریب سه سالی سکان فرمانداری دنا را در دست داشت و توانست در فضای سیاست زده شهرستانهای بویر احمد و دنا چند سالی دوام بیاورد با پدیده ای به نام فرمانداران فصلی در شهرستان دنا مواجه هستیم.

 

پدیده ای که موجب شده یک فرماندار حتی وقت تصمیم گیری برای یک سال بودجه شهرستان را هم نداشته باشد !

 

فرماندارانی که نیامده شایعه برکناریشان نقل هر مجلس و محفلی می شود و کار تا جایی پیش می رود که بخشی از توان فکری و روانی فرمانداران دنا صرف این دست بازی های سیاسی می شود.

 

سرگذشت علی تاج امیری فرماندار سابق دنا که قریب یک سالی فرمانداری دنا در دستش بود را می توان نمونه ای بارز از فضای سیاست زده حاکم بر بویر احمد و دنا دانست که نیامده ندای رفتنش را سر دادند ،فرماندارانی که قبل از آنکه دنا را بشناسند، کم و کاستیها و ظرفیتها را بدانند و راهکاری بیاندیشند با تغییر مواجه می شوند.

 

اما این روزها در حالی که تنها چند ماهی فضای ملتهب انتخابات مجلس شورای اسلامی را پشت سر گذاشته ایم صداها از تغییر حکایت دارد ،تغییری که باز هم بوی سیاست زدگی اش بیش از نیات خیرخواهانه و معقول و منطقی اش به مشام میرسد،فضای بوجود آمده در دنا جایگاه خدمت و خدمتگزاری را هدف و با چالشهایی مواجه کرده که جز ضرر حاصلی در بر ندارد. ضرری که بدون شک بیشترین آن متوجه مردم و توان و انرژی منابع مالی و بعضا انسانی می شود.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام/1

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.