گروه: بویر احمد خبر: 80810 / تاریخ انتشار : 1395/9/21 ساعت : 11:08

سفیر بلغارستان وارد یاسوج شد+عکس

سفیر بلغارستان بمنظور ٱشنایی با ظرفیت ها و قابلیت هاس استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه سرمایه گذاری وارد یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز سفیر بلغارستان با همراه هئیتی به منظور آشنایی با ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد وارد یاسوج مرکز این استان شد و مورد استقبال سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اتاق بازرگانی یاسوج و معاون امور اقتصادی قرار گرفت.
کیانی در این آئین با اشاره به ظرفیت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: این استان علاوه بر مشترکات زیادی به لحاظ گفتاری با مردم بلغارستان از ظرفیت‌های بالای گیاهان دارویی، آب، محصولات دامی و کشاورزی برخوردار است.
در ادامه سفیر بلغارستان از حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج ابراز خرسندی کرد و افزود: از این که به این استان در راستای ایجاد روابط اقتصادی و آشنایی با ظرفیت‌های این استان سفر کرده‌ام خوشحال هستم. دیدار با استاندار استان، نشست با فعالان اقتصادی، بازدید شهری از شهر یاسوج و نشست خبری با اصحاب رسانه از جمله برنامه‌های پولنداکف سفیر بلغارستان در جمهوری اسلامی ایران در سفر دو روزه به استان است.

---
 انتهای پیام/1

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.