گروه: چرام خبر: 80805 / تاریخ انتشار : 1395/9/21 ساعت : 10:24

حمل گوشت در شهرستان چرام بهداشتی شد+تصاویر

انتشار خبر حمل غیر بهداشتی لاشه های گوشت با وانت و همچنین نشر تصاویر آن در فضای مجازی بازتاب های متفاوتی در پی داشت ،و به یکی از بحث های ثابت شورای سلامت شهر چرام تبدیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رعایت موازین بهداشتی در کشتارگاهها و قرنطینه حمل و نقل فرآورده های خام دامی از آنجا که به طور مستقیم با سلامت افراد جامعه در ارتباط بوده، بسیار حائز اهمیت است.

 

در آبان ۹۴ انتشار خبر حمل  غیر بهداشتی لاشه های گوشت با وانت و همچنین نشر تصاویر آن در فضای مجازی بازتاب های متفاوتی در پی داشت ،و به یکی از بحث های ثابت شورای سلامت شهر چرام تبدیل شد.

یبلانمک

 

رحمت الله تیموری فر شهردار چرام ” در تاریخ ۱۳تیرماه ۹۵در نشست رسانه‌ای با اشاره به برخی مشکلات کنونی در شهرداری چرام، اظهار داشت: بطور نمونه شهرداری آمبولانس برای جابجایی اجساد و یا ماشین دارای سردخانه جهت حمل گوشت داخل شهر ندارد.

 

شهردار چرام  از نبود ماشین سردخانه دار برای حمل گوشت در حوزه شهری خبرداد و خاطرنشان کرد: متاسفانه جابجایی گوشت در این شهر با وانت بار و حتی ماشین های سواری صورت می گیرد که به هیچ عنوان استانداردهای بهداشتی را ندارد.

 

ماشین قدیمی حمل گوشت چرام که بارها مورد انتقاد شهردار و شهروندان بود و مرتب در دست تعمیر بود باعث شد که شهرداری چرام به فکر رفع این مشکل برآید و با خرید یکدستگاه ماشین سردخانه ای حمل گوشت از کشتارگاه ،به قیمت ۵۰میلیون تومان  جهت سلامت شهروندان چرامی یک اقدام ارزشمند انجام دهند.

 

انتهای پیام/پ

منبع: پایگاه خبری تحیلی چرام

 

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.