گروه: چرام خبر: 80712 / تاریخ انتشار : 1395/9/19 ساعت : 10:56

مشکلات آموزشی و رفاهی که مدیران مدارس چرام را به حرف آورد+عکس

مدارس چرام نیز پس از سال ها از افتتاح آن ها هنوز دارای مشکلات ابتدایی هستند که شنیدن این مشکلات جالب است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیران مدارس چرام در شورای اداری این شهرستان از مشکلات مدارس خود گفتند.

 

در ابتدا مدیر مدرسه شهید عسکری چرام به سخنرانی پرداخت و اظهار داشت:در حقیقت برخی از مدارس فضای نامناسبی دارند که امیدواریم این مشکلات در حد توان حل وفصل گردد.

 

این مدیر مشکلات مدرسه شهید عسکری و نواب صفوی اشاره کرد وگفت:دانش آموزان نیازمند بازسازی خیابان های اطراف این مدارس هستیم تا عبور و مرور دانش آموزان راحت تر شود.

صثقفغعغفقثص

مدیر مدرسه امام خمینی(ره) چرام نیز امکانات آموزشی و رفاهی را از اولویت اوالیه مدارس دانست و گفت: سیستم آموزشی یکی از عوامل مهم در جهت افزایش یادگیری مطالب دانش آموزی اموزی است که نقش بسزایی دارد.

 

وی به ارتباط موثر والدین در مارس چرام اشاره کرد و گفت:حضور والدین و ارتباط آن ها در مدارس باعث دلگرمی و ظاهر شدن مشکلات دانش آموزان می شود ولی متاسفانه در چرام این امر بسیار کمرنگ است.

5678خح

این مدیر چرامی اظهار داشت:مشکلات چند ساله ی سیستم های گرمایشی در این فصل و مهم تر از آن معضل بزرگ قطعی های مقطعی حامل های انرژی از ایرادهایی است که به سیستم مدارس چرام وارد است.

 

وی در آخر بیان کرد:معیارهای انتخاب مدیران مدارس چرام،پیگیری خواسته های مدیران مدارس،عدم همکاری مسئولان شهرستانی از دیگر مشکلات آموزشی و رفاهی مدارس چرامی است.

 

گفتنی است که شهرستان چرام در حال حاضر دارای 5300دانش آموز،152مدرسه و 731نیروی شاغل می باشد.

 

انتهای پیام/چ/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.