گروه: چرام خبر: 80617 / تاریخ انتشار : 1395/9/17 ساعت : 08:40

جلسه هم اندیشی مسئولان کانون های فرهنگی و هنری مساجد چرام+تصاویر

جلسه هم اندیشی مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان چرام با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام در محل این اداره برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سعید خردمند رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام با اشاره آغاز ماه ربیع الاول  اظهار داشت:در این ماه ذخائی برکات خداوند و نورهای زیبایی او بر زمین فرود آمده است ،زیرا میلاد رسول خدا(ص) در این ماه است و می توان ادعا کرد از اول آفرینش زمین رحمتی مانند آن به خود ندیده است.

 

وی با اشاره به جلسه هم اندیشی مدیران کانون های فرهنگی  مساجد چرام گفت:کانون های فرهنگی به مثابه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در زمینه های فرهنگی و هنری فعایت می کند.

 

ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام گفت:فعالیت این کانون ها در گروه های نمایش،سرود،قرآن کتابخوانی و نقاشی و برپایی مناسبت ها انجام می شود.

 

وی افزود:رمز موفقیت مسئولین نظام ،اعتماد،نظم و صداقت در گفتار می باشد و بنده با اراده ،اقتدار و پشتکارپا به عرصه فرهنگ گذاشتم و قصد دارم که با اعتماد و توکل بر خداوند و با حمایت مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و به همت و همکاری مدیران کانون ها و سایر هنرمندان و نخبگان چرام تحول و دگرگونی در زمینه های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان چرام بوجود بیاورم.

 

خردمند با اشاره به تعداد کانون های مساجد چرام گفت:در شهرستان چرام ۲۸کانون فرهنگی و هنری فعال و جود دارد و ۶کانون دیگر هم در دست اقدام و ثبت کانون می باشد.

 

وی تصریح کرد:انشالله بتوانیم با کمک به کانون مساجد در راستای اجرای فعالیت های فرهنگی و شکوفا کردن استعدادهای فرزندان شهرستان چرام گام های مهمی برداریم.

 

تصاویر تکمیلی:

منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.