گروه: کهکیلویه خبر: 80553 / تاریخ انتشار : 1395/9/15 ساعت : 20:27

اظهارات بی سابقه رئیس اداره ارشاد اسلامی کهگیلویه درباره ایزدپور

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه گفت: یک آدم نامحرم در استان کهگیلویه و بویراحمد فرزندان این استان را برای بالا رفتن پله ترقی خود کرده اما برای تثبیت جایگاهش دست به هر کاری می‌زند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید ایرج کاظمی‌جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه درجلسه تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه به صراحت از سیاست دو پهلوی مدیرکل غیربومی ورزش و جوانان استان انتقاد کرد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه افزود: یک آدم نامحرم در استان کهگیلویه و بویراحمد فرزندان این استان را برای بالا رفتن پله ترقی خود کرده اما برای تثبیت جایگاهش دست به هر کاری می‌زند.

پایگاه خبری کهگیلویه

کاظمی جو ادامه داد: مدیر منصوب به دولت تدبیر و امید که دارد به خوبی کار می‌کند و تجربه پیدا کرده است و بارها برنامه‌هایی بدون حمایت و حضور مدیرکل برگزار کرد چرا باید مجبور به استعفا شود؟

 

وی با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان در بخشی از کارهای آقای تقوی‌نژاد دخالت می کرد و اجازه تصمیم‌گیری نمی داد گفت: هر مقامی باید مدیر منصوب به خودش را قبول داشته باشد.

پایگاه خبری کهگیلویه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه تأکید کرد: کسی که امروز باید تودیع می‌شد شخص مدیرکل بود؛ مدیری که مقام ارشد استان او را قبول ندارد و در جلسات راهش نمی‌دهد در این استان جایگاهی ندارد و باید برود.

 

کاظمی جو با بیان اینکه ژست ظاهری مدیرکل ورزش و جوانان هم با ورزش همخوانی ندارد افزود: اگر ایزدپور بماند هر روز یک نفر را قربانی تثبیت جایگاه خود می‌کند و کرامت انسانی دارد به سهولت له می‌شود.

 

وی تعریف و تمجید بعضی اشخاص از آقای ایزدپور جای نقد دارد؛ وقتی در مجموعه‌ای هیچ کس از مدیرکل رضایت ندارد عملکرد این مدیرکل چه جای دفاع دارد؟

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

مجید آذربارگون
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.