گروه: اخبار استان خبر: 80502 / تاریخ انتشار : 1395/9/15 ساعت : 21:18
فرماندار چرام:

میزان مصرف و استفاده افراد از گوشی و فضای مجازی بسیار بالاست

فرماندار چرام گفت:میزان گفتگو در خانواده‌ها کمتر بوده ولی میزان مصرف و استفاده افراد از گوشی و فضای مجازی بسیار بالاست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ابراهیم فتاح‌پور با اشاره بر اینکه دشمنان ایران رفتن به جنگ ایران را کار احمقانه‌ای می‌دانند، گفت: آنان عقیده دارند با تیشه باید ریشه‌های نظام اجتماعی را به انزال برد.

 

وی با اشاره به تفکری مبنی بر بمباران دامن‌های کوتاه در جهت تحلیل تدریجی ارزش‌های اجتماعی، عنوان داشت: آنان بر این باورند که جنگ علیه اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ندارد، پس باید به جای بمب بر سر آنان دامن‌های کوتاه ریخت.

 

این مسئول به تغییر تدریجی ارزش‌های اسلامی اشاره داشت و با اظهار تاسف از اینکه در این راستا آسیب‌های بسیار جدی داشتیم، خاطرنشان کرد: ادبیات مذهبی و سنتی و موضوعات اجتماعی و فرهنگی ما را با شعار دهاتی و پشت کوهی از بین برده و ما را از ریشه و اصالت خود جدا کردند تا کار خود را راحت کنند.

 

فتاح‌پور با تاکید بر این مطلب که امروز میزان گفتگو در خانواده‌ها کمتر بوده ولی میزان مصرف و استفاده افراد از گوشی و فضای مجازی بسیار بالاست، گفت: مسائل اجتماعی زنجیره‌های زیادی دارد که از جمله آنها می‌توان به اعتیاد، طلاق و فساد اخلاقی نام برد.

 

رئیس شورای اداری چرام با ذکر این مطلب از مقام معظم رهبری که ما 20 سال از مسائل اجتماعی و فرهنگی خود عقب هستیم، خاطرنشان کرد: اعتیاد معضل اول جمهوری اسلامی است، 60 درصد از زندانیان ما مستقیم و غیرمستقیم با این معضل در ارتباط هستند، 50 درصد عامل طلاق و 46 درصد سرقت با اعتیاد ارتباط دارد و جز چهار مخاطره اساسی جهانی است.

 

و در آخر وی افزود: اگر ما این آسیب‌های اجتماعی را درست شناسایی و آسیب‌شناسی کنیم راه‌های دادگستری قطعا خلوت‌تر است

 

انتهای پیام/ک

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.