گروه: گچساران خبر: 80381 / تاریخ انتشار : 1395/9/11 ساعت : 19:35
هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال/

شکست نفت و گاز گچساران برابر نفت امیدیه

تیم نفت وگاز گچساران در چارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال برابر میزبانش نفت امیدیه تن به شکست داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، این دیدار که از ساعت 14 در ورزشگاه نفت امیدیه و در هوای بارانی آغاز شد با نتیجه دو بر یک بسود تیم میزبان به پایان رسید.

در نیمه اول این دیدار دو تیم بازی پایاپای از خود به نمایش گذاشتند و تیم میزبان در 15 دقیقه ابتدایی تیم برتر میدان بود و با چند شوت از راه دور بازی دروازه نفت وگاز گچساران را تهدید کرد اما در ادامه طلایی پوشان نفت گچساران با تکیه بر توانایی هافبک های باتجربه خود توپ و میدان را در اختیار گرفت تا در یکی از حملات خود از سمت راست توسط مرتضی حیدری در دقیقه 41 به گل اول این بازی دست پیدا کند.

مدافع راست نفتی ها سید فرید طالقانی با نفوذ خوب و یک ارسال دقیق به درون محوطه جریمه حریف محمدرضا مظاهری را صاحب فرصت گلزنی کرد تا اینکه ضربه سر مظاهری توسط دروازبان حریف بصورت ناقص دفع شد و مرتضی حیدری از توپ ریباند استفاده کرد و توانست دروازه تیم نفت امیدیه را باز کند.

 اینکه نیمه اول این بازی حساس با نتیجه 1 بر0 بسود نفت و گاز گچساران به پایان رسید.علاوه بر گل نفتی های گچساران دیگر اتفاق مهم نیمه اول داوری پرحاشیه و کاملا بحث برانگیز این دیدار بود که در ساده ترین برخورد ها تیم گچسارانی را با کارت زرد جریمه می کرد.

در شروع نیمه دوم تیم میزبان بازی را تهاجمی شروع کرد و خیلی زود توانست در دقیقه 48 توسط علی مولایی به گل تساوی دست پیدا کند تا این نیمه حساس تر دنبال شود.

در ادامه در دقیقه 50 این بازی نبی الله اسدی کاپیتان نفت وگازگچساران با دریافت کارت زرد دوم از داور بازی از زمین اخراج شد تا تیم نفت و گاز گچساران 10 نفره شود و کار برای این تیم در ادامه سخت تر شود.

در نیمه دوم تیم نفت و گاز گچساران باوجود یک یار کمتر بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و در مقابل حملات تیم حریف بخوبی ایستادگی کرد و حتی در دو صحنه شانس گلزنی هم داشت و خط دفاع نفتی ها اجازه گلزنی مجدد به تیم نفت امیدیه ندادند.

تا اینکه در دقیقه 90 داور بازی کریم شاوردی دیگر هافبک نفتی ها را از زمین اخراج کرد تا تیم نفت گچساران 9 نفره شود در ادامه تیم نفت امیدیه با گلزنی احمد داودی در دقیقه 90 +2 از تیم نفت وگازگچساران پیش افتاد.

در پایان این دیدار با نتیجه دو بر یک بسود تیم میزبان نفت امیدیه به پایان رسید.

داوری این بازی بسیار ضعیف بود و بازیکنان تیم نفت و گاز گچساران را با کارت های زرد و قرمز بی مورد خود جریمه کرد تا این بازی در شرایط کاملا نابرابر به پایان برسد.

شاگردان داریوش یزدی در این دیدار با ترکیبآرمان فرهمندیان ، عماد قاسمی ، علی جهانگیری ، سید فرید طالقانی ، سید ساسان شیرمردی ، نبی الله اسدی ٰ، عبدالهادی خنیفر ، مرتضی حیدری ، عبدالکریم شاوردی، حسین حجازیان و محمدرضا مظاهری به میدان رفتند.

تعویض های آبی پوشان نفت وگازگچساران در این بازی بدین صورت انجام شدودر دقیقه 64 همایون گرواند بجای عبدالهادی خنیفر وارد بازی شد و در ادامه در دقیقه 75 کوشا بهایی پور بجای حسین حجازیان به کار گرفته شد.

گفتنی است تیم نفت و گاز گچساران با این شکست و با کسب همان 19 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی گروه اول قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/200

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.