گروه: چرام خبر: 80252 / تاریخ انتشار : 1395/9/7 ساعت : 13:58

اقدام شایسته خیر چرامی وکمیته امداد شهرستان چرام

مدیر کمیته امداد چرام از اهداء یک باب مسکن مقاوم شهری به یک خانوار بی سرپرست تحت حمایت با مشارکت خیر چرامی و کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،علی حسن مظاهری مدیر کمیته امداد چرام در گفتگو با خبرنگار این پایگاه بیان کرد که تامین مسکن و سرپناه امن برای مددجویان تحت حمایت از اولویت های کاری این نهاد است.

 

وی افزود:بنابراین این وظیفه با فراخوانی خیرین شهرستان چرام و به همت کمیته امداد این شهرستان صورت می گیرد.

 

مظاهری به اقدام شایسته خیر چرامی با همکاری این نهاد اشاره کرد و افزود:با فراخوانی از خیرین چرامی در جهت رفع مشکل یک خانواده بی سرپرست آقای موسی بابایی یکی از پرسنل بانک انصار، با اقدامی شایسته 4دانگ یک باب مسکن مسکونی را به این خانواده اهداء کرد.

 

مدیر کمیته امداد چرام افزود:کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان چرام نیز با شرکت در این کار نیک، با اهداء2دانگ دیگر این مسکن مقاوم شهری ،شادی را به این خانواده هدیه داد.

 

وی ارزش این ملک مسکونی را 750میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت:خوشبختانه مردم فهیم و انساندوست شهرستان چرام در جهت رفع چنین مشکلاتی نقشی پررنگ داشته و رتبه اول استان را دارا می باشند.

 

و در آخر ضمن تقدیر و تشکر از خیرین چرامی و همچنین آقای موسی بابایی،افزود:مددجویانی نیز وجود دارند که امکان تهیه زمین مسکونی برایشان میسر نیست و چشم به راه عنایات خیرین چرامی و استانی هستند.

منبع: پایگاه خبری چرام

انتهایی پیام/پ

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.