گروه: چرام خبر: 80248 / تاریخ انتشار : 1395/9/7 ساعت : 13:05

دیدار فرماندهان بسیج با امام جمعه چرام+تصاویر

بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفان، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج با امام جمعه چرام دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس   بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفان،صبح امروز  فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج با امام جمعه چرام دیدار کردند.

 

امام جمعه چرام در این دیدار ضمن گرامیداشت این هفته گفت:در دوران صدر اسلام نیز به هنگام حمله کفار و منافقین علیه مسلمانان زمانی که فرمان تشکیل نیروی مبارز علیه آنها داده می شود مسلمانان داوطلبانه در مساجد گردهم می آمدند تا توان خود را از نظر نیروی انسانی و تجهیزات نظامی برای مقابله با دشمنان اسلام بسیج کنند . 

 

حجت الاسلام افشار افزود: قضیه بسیج ، همان مساله ای است که در صدر اسلام بوده است. این مساله جدیدی نیست چراکه در اسلام سابقه داشته است و چون مقصد ما اسلام است ، باید هر جوانی یک نیرو برای دفاع از اسلام و همه مردم باشد.

 

وی در ادامه به اهمیت و ضرورت تشکیل بسیج اشاره کرد و اظهار داشت:دفاع از مقدسات و ایدئولوژی اسلام ایجاب می کند که در مقابل خطراتی که آن را تهدید می کند به گونه ای منطقی و شیوه ای صحیح با آن خطر برخورد کرد .

 

افشار اضافه کرد:همچنین اصل پیشگیری ایجاب می کند که امت اسلامی برای مقابله با هر گونه خطر احتمالی از سوی دشمنان اسلام در آماده باش کامل بسر برده و آمادگی دفاعی برای هرگونه خطری که اسلام را به مخاطره افکند را داشته باشند . 

 

و در آخر افزود:فرمان صریح قرآن کریم در آیه شریفه « واعدوا لهم ما استطعتم من قوه » که برای ترسانیدن دشمنان خدا و اسلام و امت اسلامی آمده است دال بر صحت این ادعا می باشد . 

 

انتهای پیام/ج

منبع: پایگاه خبری تحلیلی چرام

 

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.