گروه: اخبار استان خبر: 80116 / تاریخ انتشار : 1395/9/5 ساعت : 09:03

اقدام جالب معلم سی سختی در طبیعت دنا+تصاویر

معلم بازنشسته سی سختی که این روزها به شغل شریف کشاورزی مشغول است در حرکتی تحسین برانگیز اقدام به جمع آوری فیلتر سیگارهای ریخته شده در مسیر جاذبه های گردشگری شهرستان دنا می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کیانوش محمد حسینی معلم بازنشته سی سخت در حالی که روز گذشته مشغول جمع آوری فیلتر سیگارهای رها شده در طبیعت دنا بود با شهروند خبرنگار سفیر دنا به گفت و گو نشست ،وی که دلیل این کار خود را وجود نوعی سم خطرناک در ته سیگارهای رها شده در طبیعت میدانست به خبرنگار ما گفت: به همین خاطر هر هفته زباله ها و بخصوص ته سیگارهای یکی از مناطق گردشگری حومه سی سخت را جمع آوری میکنم .

 
وی که این بار در منطقه کپیری سی سخت مشغول جمع آوری زباله ها و فیلتر سیگارهای رها شده در طبیعت بود حفظ و بقای طبیعت سرسبز دنا و تحویل آن به نسلهای آینده را وظیفه همه کسانی دانست که برای یک بار هم که شده پا به طبیعت میگذارند.
 
محمدحسینی معلم بازنشسته درس ریاضیات است که صدها تن از جوانان شهر سی سخت خاطرات دوران تحصیل وی در ذهنشان است .این معلم زحمتکش اینبار هم میتواند الگویی برای جوانان و ساکنین شهرستان دنا باشد که قرار است در دامنه دنا روزگاری سپری کنند.
تصاویر تکمیلی: 
عکس اقدام تحسین برانگیز معلم بازنسشته سی سخت
عکس اقدام تحسین برانگیز معلم بازنسشته سی سخت
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.