گروه: کهکیلویه خبر: 80058 / تاریخ انتشار : 1395/9/8 ساعت : 21:42
فرماندار کهگیلویه:

فاضلاب شهری یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری است

فرمانداری کهگیلویه گفت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری با هدف ارتقای محیط زیست دفع فاضلاب می باشد و با اتمام این پروژه بسیاری از آلودگی‌ها و عوارض ناشی از آن کاهش می‌یابد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرماندار کهگیلویه به همراه مدیر آبفای شهری و کارشناسان و مشاورین از پروژه های دفع فاضلاب شهری دهدشت بازدید بعمل آوردند.

علی پوزش گفت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری با هدف ارتقای محیط زیست دفع فاضلاب می باشد و با اتمام این پروژه بسیاری از آلودگی‌ها و عوارض ناشی از آن کاهش می‌یابد.

فرماندار کهگیلویه اجرای پروژه شبکه دفع و هدایت فاضلاب شهری را از موثر ترین راهکارهای رفع این معضل دانست و گفت: با توجه به توسعه روزافزون شهر و همچنین افزایش جمعیت شهری ایجاد زیرساخت های مناسب که جوابگوی نیازهای رو به افزایش شهروندان در زندگی شهری باشد امری ضروری است و شبکه دفع فاضلاب شهری یکی از این ضروریات می باشد .

وی گفت: عملیات اجرایی این پروژه چندین سال است که در سطح شهر دهدشت آغاز شده و پیشرفت نسبتا خوبی هم داشته است اما برای اجرای کامل آن نیاز به  اعتبارات بیشتری می باشد.

پوزش گفت: انتظار می رود که شهروندان با اجرای این پروژه همراهی کنند و درصورتی که این پروژه تکمیل و نهایی شود  می‌توان از آن در امر کشاورزی استفاده بهینه نمود .

وی در ادامه گفت: کل شبکه جمع آوری فاضلاب شهری که تا کنون کار شده است هفده هزار و 165 متر می باشد که تعداد زیادی از خانوارها از خدمات شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب بهره مند می باشند.

 
وی تصریح کرد: که هم اکنون پروژه شبکه فاضلاب در حال اجرا است و تعداد دو هزار و 81 متر انعشاب در دست اقدام می باشد .
 

پوزش  خط انتقال فاضلاب شهری را سه هزار و 51 متر دانست و گفت: تعداد 656 فقره انشعاب در مدار قرار گرفته است.

انتهای پیام: و/آ

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.