گروه: کهکیلویه خبر: 79924 / تاریخ انتشار : 1395/8/30 ساعت : 15:54
صرفاً جهت اطلاع مسئولان فوتبال باغملک خوزستان:

حاشیه‌های جالب فوتبال استقلال دیشموک و نماینده خوزستان در باغملک+تصاویر

استفاده از بازیکنان تیم میزبان برای کمک های مسابقه بدون پوشش ورزشی که متاسفانه این حرکت و طریقه پوشش اصلا در شان ورزش و فرهنگ ورزشی دیدار فوتبال بین نماینده دو استان نبود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،  استفاده از بازیکنان تیم میزبان برای کمک های مسابقه بدون پوشش ورزشی که متاسفانه این حرکت و طریقه پوشش اصلا در شان ورزش و فرهنگ ورزشی دیدار فوتبال بین نماینده دو استان نبود.

 

به گزارش خبر دیشموک عصر امروز تیم استقلال دیشموک برای انجام یک مسابقه دوستانه به استان خوزستان سفر کرده تا خود را برای حضور پرقدرت در لیگ یک شهرستان کهگیلویه آماده نماید.

 

از حواشی جالب مسابقه فوتبال، عدم هماهنگی با داور برای مسابقه  و استفاده کردن از بازیکن تیم جنوب باغملک در نیمه اول که با اشتباهات محرض خود باعث شد تیم میزبان در نیمه دوم از مربی بازیکن خود استفاده کند که این خود در نوع خود بی نظیر بود.

 

 

استفاده از بازیکنان تیم میزبان برای کمک های مسابقه بدون پوشش ورزشی که متاسفانه این حرکت و طریقه پوشش اصلا در شان ورزش و فرنگ ورزشی دیدار فوتبال بیین نماینده دو استان نبود.

 

به سُخره گرفتن مسابقه توسط داور صوری مسابقه که درست حین برگزاری مسابقه از هواداری خواست به زمین مسابقه برود و وسط زمین با او صحبت کند.

 

 

جالبتر وقت مسابقه بوده که نیمه اول 36دقیقه گرفته، از پانزده دقیقه استراحت خبری نبود، این در حالی بود که تیم مهمان درست راس ساعت 13:00مقرر در وسط زمین حاضر بود.

 

 

رفت و آمد هواداران در حین برگزاری مسابقه از نکات دیگر مسابقه فوتبال نماینده گان استانهای خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد در باغملک بود.

 

 

نکته مهمتر که خبرنگار خبر دیشموک با آن مواجه شده برخورد سرد تیم میزبان یا همان دعوت کننده به تیم مهمان" استقلال دیشموک" بوده است.

 

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک خطاب به فوتبال خوزستان، رئیس هیات فوتبال باغملک و مهمتر مدیر عامل باشگاه جنوب باغملک که تازه جالب است که خودشان از اصحاب رسانه خوزستان هم هست یاداور می شود اگر مِن بعد تیمی را دعوت می کنند سعی کنند نکات فوتبالی را رعایت نمایند.

 

احترام در ورزش را مختارانه انجام دهید اما قوانین فوتبال را محترمانه در مقابل تیم های متقابل رعایت نمایید که حداقل شان تیم میزبان که هیچ؛ فوتبال استان خوزستان خدشه دار نشود.

تیم فوتبال جنوب باغملک هم اکنون از 7 بازی انجام داده خود در لیگ برتر خوزستان با سه برد، دو باخت و دو تساوی و 11 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم پنجم در بین 14 تیم، رده ششم را در اختیار دارد.

 

برچسب‌ها:
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.