گروه: کهکیلویه خبر: 79922 / تاریخ انتشار : 1395/8/30 ساعت : 13:22
در بازدید فرماندار کهگیلویه از مسکن مهر دهدشت عنوان شد:

مردم با دستگاه های خدمت رسان همکاری کنند/واگذاری ۳۰۰واحد مسکن مهر به متقاضیان در آینده نزدیک

علی پوزش در این بازدید با تعدادی از ساکنان واحدهای مسکونی دیدار و مشکلات آنان را پیگیری نمود .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرماندارکهگیلویه به همراه  مدیران ،مهندسین و مشاورین طرحهای اجرایی از پروژه مسکن مهر دهدشت بازدید کرد.

 علی پوزش در این بازدید با تعدادی از ساکنان  واحدهای مسکونی دیدار و مشکلات آنان را پیگیری نمود .
ساکنان  واحدهای مسکونی، نداشتن آموزشگاه جهت تحصیل فرزندان ، نداشتن سرویس ایاب و ذهاب ، فقدان وسیله حمل زباله ،غیر استاندارد بودن مصالح به کار رفته در این واحدهای مسکونی وترک برداشتن دیوار وسقف تعدادی از ساختمانها را ازجمله مشکلات عنوان کردند .
علی پوزش گفت: با توجه به اینکه پروژه مسکن مهر دهدشت در محدوده خارج از شهر ساخته شده است و نگاه کارشناسی دربعضی موارد  صورت نگرفته ،رفع  معضلات موجود نیاز به زمان بیشتری دارد.
وی افزود: همه خدمات ارائه شده در این واحدها به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و سیاست دولت تدبیر و امید کاهش مشکلات مردم و شتاب در تکمیل و واگذاری بقیه واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر است و همه مسئولان و ادارات  خدمات رسان، نهایت تلاش و کوشش را خواهند نمود.

علی پوزش اظهارداشت: در بخش واگذاری انشعابات  آب و برق و گاز  مسکن مهر ،ادارات موفق عمل کرده اند و در صدد آن هستیم که به مرور زمان وسرعت بیشتری ،بقیه مشکلات را حل نماییم .
فرماندارکهگیلویه تصریح کرد:انتظار است ساکنان واحدهای مسکونی نیز همکاری لازم را با دستگاه های خدمات رسان داشته باشند.
علی پوزش درپایان گفت: تعداد ۳۰۰ واحد مسکونی دیگر آماده بهره برداری است که دستگاههای خدمات رسان پیگیر مشکلات و معضلات انها می باشند و این واحدها در آینده ای نزدیک به صاحبان آنها واگذار خواهند شد.

img_6610  img_6617

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.