گروه: اخبار استان خبر: 79727 / تاریخ انتشار : 1395/8/25 ساعت : 21:07

ساختمان اوقاف چرام هنوز استیجاری است+تصاویر

باحضور مدیرکل اوقاف استان کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه چرام و همچنین مسئولان شهرستانی جلسه شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز مدیرکل اوقاف استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی بیان کرد:  فرهنگ عمومی نوعی فرهنگ است که تمام ابعاد جامعه را در بر میگیرد که باید با برنامه گیری جلو برود.

 

حجت‌الاسلام سید نورالله جنتی‌پور افزود:ما باید عزم خود را جزم کنیم تا از شعار دادن بیرون بیاییم و به مرحله عمل برسیم.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ نیازمند اقدامات و برنامه هایی است،گفت:ما باید عملکردی از اقدامات خود در مقوله فرهنگ برای دیگران ارائه دهیم و فقط با برنامه ریزی خوب به هدفمان می رسیم.

 

جنتی پور اضافه کرد:مسئله فرهنگ بسیار مهم است اما دلیل نمی شود که بقیه ابعاد جامعه را رها کنیم.یکی از مشکلات فضای فرهنگی همین شبکه های مجازی است که عینا خودم مشاهده گر این مشکل بوده ام.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان افزود:ما باید ریشه یابی کنیم و نقاط ضعف فرهنگی را ازبین ببریم.مدیران ما نیز موظفند که فرهنگ دینی و اسلامی را ترویج دهند.

 

وی  با توجه به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص امامزاده ها، اشاره کرد:ما باید به قطب فرهنگی در منطقه تبدیل شویم و به امامزاده ها بصورت خاص برسیم.اداره اوقاف و خیریه استان نیز با تخصیص اعتبارات لازم،40درصد از اعتبار داده شده به امامزاده های شهرستان ها را در جهت تهیه تجهیزات اماکن این امامزاده ها درنظر دارد.

 

و در آخر با اشاره به ساختمان اداره اوقاف در چرام گفت:در مدتی پیش که دیداری با امام جمعه و فرماندار چرام داشتم،مطرح کردم که ساختمان اداره اوقاف و خیریه چرام اسیجاری است که بنظرم حل این مشکل کاری سخت نباشد.

 

انتهای پیام/و

منبع: پایگاه خبری تحلیلی چرام

 

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.