گروه: دنا خبر: 79539 / تاریخ انتشار : 1395/8/19 ساعت : 09:47

تخصیص ۷۰۰میلیون ریال به روستای دشت بز ازتوابع بخش پاتاوه

دربازدید از روستاهای سادات محمودی مبلغ ۷۰۰میلیون ریال به روستای دشت بز ازتوابع بخش پاتاوه اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نقل از روابط عمومی فرمانداری به منظور بررسی مسائل و مشکلات  روستاهای دهستان سادات محمودی دشت بز ،منج،ده پایین  فرماندار دنا به همراه  بخشدارپاتاوه ،مدیر بنیاد مسکن، بازدید  و از نزدیک مسایل و مشکلات این روستاها را در زمینه های اجرای طرح هادی ،اجرای آبیاری زمین های کشاورزی را مورد بررسی قرار دادند.

 

فرماندار دنا با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجه جدی به توسعه روستاها و مناطق محروم دارد افزود: خدماتی که برای آسفالت راه های روستایی و توسعه و عمران روستاهای دورافتاده دنا ارائه شده بی سابقه بوده و از این لحاظ شهرستان دناجزو شهرستا‌ن‌های پیشگام  در استان بوده است.
فرماندار با اشاره به افزایش سطح خدمات عمرانی از جمله آسفالت راه های روستایی دنا اظهار کرد: اجرای پروژه های عمرانی برای توسعه زیرساخت ها از جمله راه و آبرسانی موجب رفع محرومیت از بسیاری از روستاها شده است.

 

بهشتی گفت: مشارکت و همکاری روستاییان با دستگاه های اجرایی برای توسعه و عمران بیش از پیش روستاها امری ضروری است و از این رو دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نقش موثرتری باید ایفا کنند.

 

بهشتی  از اجرای طرح هادی ،آبیاری زمین های کشاورزی ،راه به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت ها که نقش اساسی در توسعه دارد یادکرد و گفت :تمام تلاش خود را در جهت تامین خواسته های مردم و خدمات رسانی در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در شهرستان دنا بکار خواهیم بست.

 

در ادامه این بازدیداعتباری بالغ بر ۷۰۰میلیون ریال به روستای دشت بزجهت اجرای طرح هادی اختصاص یافت.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.