گروه: دنا خبر: 79538 / تاریخ انتشار : 1395/8/19 ساعت : 11:28

اجرای عملیات جدول گذاری معابر و خیابانهای سی سخت+تصاویر

شهردار سی سخت هدف از اجرای پروژه جدول گذاری معابر را دفع و هدایت آبهای سطحی در زمان بارندگی ،کنترل سیلاب و ارتقاء سطحی کیفی و ایمنی معابر شهر عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از روابط عمومی شهرداری سی سخت علی محمد حسینی شهردار سی سخت گفت: به منظور تقویت زیر ساخت های شهری ،تامین رفاه عمومی شهروندان ،توزیع عادلانه امکانات شهری ،حذف نابرابریهای منطقه ای و با هدف رسیدن به توسعه و عمران شهری عملیات اجرایی جدول گذاری و لوله گذاری جهت دفع آبهای سطحی در سطح شهر سی سخت در حال اجرا است.

 

 شهردار سی سخت هدف از اجرای پروژه جدول گذاری معابر را دفع و هدایت آبهای سطحی در زمان بارندگی ،کنترل سیلاب و ارتقاء سطحی کیفی و ایمنی معابر شهر عنوان کرد و افزود: اجرای پروژه های عمرانی و به فعلیت درآوردن فعالیت های زیر بنایی از الزامات رسیدن به توسعه شهری است.

 

 وی با بیان اینکه دست یافتن به عمران بنیادی با زیر ساختهای قوی و ریشه ای نیاز به عزمی همه جانبه دارد ابراز کرد: مشارکت های سودمند مردم ،نگاه مدیریتی و دانش محوری متخصصان و نهادهای اجرایی نیازمند رسیدن به این هدف است.

محمدحسینی در پایان گفت :با اجرای پروژه عمرانی و جدول گذاری های صورت گرفته به دنبال توسعه شهری و خروج از تمرکز در مرکز شهر هستیم.

 

منبع: سفیر دنا
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.