گروه: چرام خبر: 79510 / تاریخ انتشار : 1395/8/18 ساعت : 15:18

رشد و بالندگی ورزشی چرام مستعد سرمایه‌گذار است

رئیس اداره ورزش و جوانان چرام گفت: مسئولان محترم انتظار داریم جهت جذب اعتبارات خارج از ردیف استانی و از محل هدایای نفت برای احداث پروژه‌های تعریف شده شهرستان، عنایت ویژه داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  علیمراد بخشایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به این مطلب که سرانه ورزش شهرستان در مقابله با سرانه کشور پایین و نزدیک به یک است، اظهار کرد: چرام به دلیل مشکلات زیرساختی و بافت قدیمی و فرسوده و زمین‌های خاکی در وضع نامطلوبی قرار دارد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان چرام با ابراز نارضایتی از اینکه چرام تنها شهرستانی است که سالن مسابقات جهت میزبانی ندارد، عنوان داشت: عدم داشتن سالن زورخانه، سالن اختصاصی برای هیئت‌ها، سالن اختصاصی بانوان، نبودن مجتمع رفاهی ورزشی، کمبود اعتبارات و نبود اسپانسر مالی و همچنین عدم حمایت خیرین از حوزه ورزش از جمله مشکلات و نیازمندی‌های این شهرستان است.

 

وی افزود: از مسئولان محترم انتظار داریم جهت جذب اعتبارات خارج از ردیف استانی و از محل هدایای نفت برای احداث پروژه‌های تعریف شده شهرستان، عنایت ویژه داشته باشند تا شاهد رشد و بالندگی ورزشی این دیار در آینده بوده و به توسعه و بهبود وضعیت کنونی سرعت بخشیده شود چرا که رفع مشکلات جوانان یک وظیفه ملی است.

 

بخشایی ادامه داد: در حوزه جوانان از جهت نبود اعتبارات و محدودیت‌ها و عدم توجه کافی نهادهای حمایتی و بانک‌های عامل در مقابل این قشر عظیم شرمنده هستیم چرا که جوانان به عنوان محور توسعه جامعه، نیازمند یاری مسئولان و دست‌اندرکاران ارشد یرای رشد و شکوفا شدن استعداد جوانان و خودباوری آنها هستند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان چرام با بیان اینکه طبق منویات مقام معظم رهبری، این اداره توسعه ورزش‌های همگانی و قهرمانی با رویکرد علمی و فرهنگی با محوریت جوانان را در همه برنامه‌ها و دستور کار قرار داده است، گفت: برگزاری مسابقات قرآنی برای ورزشکاران در مرحله شهرستانی و استانی و راهیابی به مرحله کشوری و تشکیل کمیته‌ها و ستاد ساماندهی جوانان با موضوعات مختلف موید این سیاست است.

 

بخشایی گفت: بنابراین با وجود ظرفیت‌ها و سرمایه‌های مستعد در جوانان فضا برای سرمایه‌گذاری و حمایت مسئولان و حضور خیرین در ورزش مهیاست تا جامعه پویا، با نشاط و سالم داشته باشیم.

انتهای پیام/م

منبع: پایگاه خبری تحلیل چرام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.