گروه: اخبار ایران خبر: 79459 / تاریخ انتشار : 1395/8/17 ساعت : 09:39

تبلیغات رمالی و کف بینی در رسانه ملی!/طنز

این روز ها در رسانه ملی روغن هایی به شما معرفی می شوند که با قلب و سایر امعاء و احشاء شما رفاقت سی ساله دارند و علاوه بر تناسب اندام بعد از مصرف آنها، احساس سبکی و نشاط می کنید!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،وحید حاج سعیدیما همیشه خدا فکر می کردیم در هزاره سوم و جامعه کنونی امروز، داشتن یک زندگی مرفه و سالم، شاد و مفرح، بدون دغدغه و استرس، با درآمد مکفی ( البته غیر نجومی)، و حتی بدون یک لک و پیس روی صورت، با اندام متناسب و مو، مژه و ابروهای پرپشت و قس علی هذا ... که آرزوی هر انسان سالم اندیش و ژرف نگر است چندان ساده و راحت نیست و برای رسیدن به آن، باید بلانسبت زور زد و حسابی تلاش کرد، ریاضت کشید، درس خواند، ادامه تحصیل داد، پس انداز کرد، رژیم گرفت، بهداشت فردی و عمومی را رعایت کرد، قند و چربی به اندازه خورد، دور سوسیس کالباس و فست فود ها را قلم گرفت، ورزش کرد و هزار و یک راه رفته و نرفته را طی کرد.  اما زهی خیال باطل... ماجرا آنقدر هم که فکر می کنید پیچیده و تو در تو نیست. اصلاً هم نیاز به زور زدن و ریاضت نیست. در واقع برای رسیدن به شهر رویا ها حتی یک ورژن بالاتر از اتوپیای خدا بیامرز افلاطون و آرمان شهر سعدی علیه الرحمه کافی است بر اساس هَباء منثورا و و خُزعبلات برنامه های تبلیغاتی تلویزیون پیش بروید. باور کنید اگر درست عمل کنید، شیرین 200 سال عمر می کنید چرا که همه کد های مربوط به زندگی ایده آل و آرمانی همه به صورت یکجا و فله ای در رسانه ملی یافت می شود و کافی است عدد های اعلام شده را پیامک کنید تا دنیایتان متحول شود. جالب اینکه قدیم تر ها قرار بود رسانه ملی تبدیل به یک دانشگاه شود اما این طوری دوستان فرمانش را گرفتند و هدایت کردند آن را تا حد یک مدرسه کپری دو سه کلاسه نزول دادند و امروزه نه تنها آموزشی در بطن آن یافت نمی شود بلکه اخیراً دوستان وارد فاز رویا پردازی و جسارتاً دروغ پردازی شده اند و شامپوهایی تبلیغ می کنند که کله طاس شما را مثل روز اول پر مو می سازند طوری که از روزهای جوانی هم موهایتان بیشتر شود و اطرافیان شما نشناسند!

این روز ها در رسانه ملی روغن هایی به شما معرفی می شوند که با قلب و سایر امعاء و احشاء شما رفاقت سی ساله دارند و علاوه بر تناسب اندام بعد از مصرف آنها، احساس سبکی و نشاط می کنید!

بر اساس همین رویکرد سوفسطایی کفش هایی اختراع شده اند که درمان همه امراض محسوب می شوند و مثل باب اسفنجی می توان با آنها راه رفتن بدون خستگی را تجربه کرد! یاد باب اسفنجی به خیر که می گفت: «ما دیگه پولدار شدیم پاتریک؛ قوانین فیزیک روی ما تاثیر ندارن!»

ظاهراً در این سال ها کفگیر صدا و سیما بد جوری به ته دیگ خورده است که عزیزان حاضرند برای کسب درآمد بیشتر به هر خفتی تن در بدهند و تبلیغات هر شرکتی را بدون در نظر گرفتن تبعات و عوارض آن بر عهده بگیرند. در واقع همین که این شرکت ها سر کیسه را شل می کنند، جمال شان را عشق است و پرچم شان بالاست. یعنی اگر چند صباح دیگر آگهی تبلیغاتی « داروی طول عمر ملا نصر الدین » و « کف بینی و رمالی استاد طرطوشه» در رسانه ملی پخش شد، اصلاً شک نکنید و منتظر پخش مجدد آن نباشید! شما درست دیده اید...

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.