گروه: اخبار استان خبر: 79418 / تاریخ انتشار : 1395/8/16 ساعت : 13:05
با شعار تحصیل، تهذیب، ورزش

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان باشت افتتاح شد+عکس

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان باشت با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و با شعار تحصیل، تهذیب، ورزش افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، افتتاحیه دومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان باشت در مدرسه امام جعفر صادق(ع) این شهر با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد.

 

مهدی عسکری دبیر ستاد برگزاری این مسابقات درون مدرسه ای گفت: این سری از مسابقات در شش رشته ورزشی فوتسال، والیبال، هندبال، شطرنج، پینگ پونگ و طناب کشی به مدت سه ماه برگزار میگردد.

 

وی افزود:  در پایان اسفند ماه اختتامیه این المپیاد  ضمن معرفی نفرات برتر و اهدا جوایز، نفرات منتخب به کانونهای ورزشی  مرتبط جهت استعداد یابی معرفی میگردند.

 

عسکری بیان داشت: در این طرح دانش‌آموزان به دلیل علاقه بسیاری که به بحث ورزش و مسابقه دارند برگزاری مسابقات را برای خود مطالبه می‌دانند و حاضر هستند که در اجرای مسابقات مشارکت کنند.

 

گفتنی است، المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای موجب زیر پوشش قرار گرفتن تعداد بالایی از دانش‌آموزان در فعالیت‌های ورزشی می‌شود و آموزش و پرورش سعی دارد این المپیاد را با برگزاری همزمان بازی‌ها و ورزش‌های مختلف در دوره زمانی مشخص انجام داده، با توجه به امکانات و شرایط اقلیمی، تمام دانش‌آموزان را در این طرح شرکت دهد.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: باشت نیوز
 
انتهای پیام/ک/200
فاضل کامران
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.