گروه: اخبار استان خبر: 79235 / تاریخ انتشار : 1395/8/12 ساعت : 13:41
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)چرام:

پرداخت بیش از 700میلیون ریال کمک هزینه پوشاک به دانش آموزان تحت پوشش

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)چرام از پرداخت بیش از 700میلیون کمک هزینه پوشاک و لوازم تحریر به دانش آموزان تحت پوشش کمیته در ماه های مهر و آبان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی حسن مظاهری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)چرام از پرداخت بیش از 700میلیون کمک هزینه پوشاک و لوازم تحریر به دانش آموزان تحت پوشش کمیته در ماه های مهر و آبان خبر داد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)چرام گفت: یکی از اولویت های کاری کمیته امداد حمایت از تحصیل دانش آموزان اقشار آسیب پذیر و همچنین خانواده ی آن ها بوده است.

 

وی به دانش آموزان تحت پوشش اشاره کرد و افزود:درحال حاضر بیش از 500دانش آموز چرامی تحت حمایت شهرستان بوده که در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل می باشند.

 

مظاهری اظهار داشت:هر ساله در ابتدای مهرماه و همچنین در قالب جشن عاطفه ها کمک های خیرین بیرون استانی و برون شهرستانی و دانش آموزان جمع آوری می گردد.

 

مدیر کمیته امداد اضافه کرد:کمک های نقدی و غیرنقدی تاکنون جمع آوری شده بیش از 700میلیون ریال می باشد و با اولویت مناطق محروم میان دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

 

و در آخر به نوع اقلام غیرنقدی اشاره نمود و گفت:کمک های غیرنقدی پرداخت شده شامل پوشاک، لوازم تحریر،کیف و کفش و همچنین موارد دیگر بوده است.

 

انتهای پیام/ح

منیع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.