گروه: اخبار استان خبر: 79112 / تاریخ انتشار : 1395/8/10 ساعت : 10:08
در چرام برگزار می شود:

مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) همراه با اجرای نمایش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام از برگزاری مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (سلام الله علیها) همراه با اجرای نمایش و همچنین با حضور بانوان چرامی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حمزه محقق‌زاده در جمع خبرنگاران با تاکید بر نقش حضرت زینب (سلام الله علیها) در ابلاغ پیام عاشورا تصریح کرد: سخنرانی‌های آتشین و زیبای زینب (سلام الله علیها) در کوفه و شام که یزید و یزیدیان را رسوا ساخت در حد اعلای فصاحت و بلاغت بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام گفت:از جمله روش‌های زینب کبری (س) در نهضت عاشورا حفظ کرامت نفس در برابر دشمن و کوچک شمردن و تحقیر دشمنان اهل بیت(علیهم السلام) در پیشگاه مردم بود.

وی اضافه کرد:مردم شهرستان چرام با حضورشان در مراسمات فرهنگی و مذهبی ثابت کرده اند که زبانزد عام وخاص هستند و در دیگر مناطق استان نیز بدور از جناح های سیاسی حضوری باشکوه دارند.

محقق زاده بیان کرد:ان شالله در شهرستان چرام نیز مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (سلام الله علیها) همراه با اجرای نمایش توسط بانوان چرامی در مصلای جدید چرام برگزار می شود.

این مسئول در آخر به دیگر مراسمات فرهنگی اشاره کرد و گفت:ما در روز شنبه مورخ8/15 همایش سه ساله های حسینی را خواهیم داشت که به فضل پروردگار راس ساعت 14:30در مکان مصلای جدید چرام برگزار می شود.

گفتنی است که این مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (سلام الله علیها) روز چهارشنبه مورخ  8/12 راس ساعت 14:30 در مصلای جدید چرام برگزار می شود.

انتهای پیام/ج

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.