گروه: اخبار استان خبر: 78999 / تاریخ انتشار : 1395/8/8 ساعت : 12:35

پاسگاه انتظامی تنگ سرخ بلای جان سوداگران مرگ

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمدگفت:شهرستان بویراحمد به لحاظ امنیتی از شهرستان های مهم استان است که حدود یک سوم مواد مخدرمکشوفه در استان از پاسگاه انتظامی تنگ سرخ در این شهرستان کشف و ضبط می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،سرهنگ مهدی انصاری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پیشین و جدید انتظامی شهرستان بویراحمد امنیت را یکی از ضروریات بقای هر جامعه عنوان کرد و گفت: با تلاش متولیان تامین نظم و امنیت استان نزاع های دسته جمعی 24 درصد کاهش داشته است.

وی همچنین به کاهش 60 درصدی نزاع های فردی در استان اشاره کرد و افزود:کاهش جرم و معضلات از مهمترین اهداف تامین امنیت استان و خواسته ی به حق مردم است.

فرمانداه نیروی انتظامی استان با بیان اینکه ولایت مداری و دین محوری برای مسولان و مردم ضروری است افزود:در جامعه اسلامی ضروری است که مسولان و مردم با پیروی از ولایت فقیه در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی و اسلام ستیزی استکبار جهانی نقش موثری ایفا کنند.

انصاری گفت:مسئولیت نیروی انتظامی به عنوان پلیس جامعه اسلامی مسولیتی سنگین است که امید است فرماندهان و کارکنان این نهاد با ولایت مداری وظیفه خود را به بهترین شکل انجام  دهند.

فرمانده انتظامی استان با تقدیر از زحمات دو ساله سرهنگ زهرایی فرمانده سابق انتظامی شهرستان بویراحمد گفت:شهرستان بویراحمد به لحاظ امنیتی از شهرستان های مهم استان است که حدود یک سوم مواد مخدرمکشوفه در استان از پاسگاه انتظامی تنگ سرخ در این شهرستان کشف و ضبط می شود.

وی همچنین از فرمانده جدید انتظامی شهرستان بویراحمد خواست تا با ارتباط با مردم و قاطعیت در برخورد با مخلان نظم و امنیت در این شهرستان امنیت را بیش از پیش ارتقاء دهد.

فرماندار بویراحمد هم در این نشست نقش نیروی انتظامی را در تامین امنیت مهم خواند و گفت: شهرستان بویراحمد 38 درصد از جمعیت استان را در خود جای داده و با توجه به مهاجر پذیری و حاشیه نشینی در این شهرستان دقت زیادی برای تامین امنیت نیاز است.

سید محمد کاظم نظری به نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت در مناسبت های مختلف ملی و استانی اشاره کرد و افزود: در ماه های گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی، سفر ریاست جمهور و کنگرۀ ملی شهدا از مهمترین رخدادهای سیاسی و فرهنگی استان بود که نیروی انتظامی امنیت مطلوبی را در این مناسبت ها برقرار کرد.

در پایان این مراسم با حکم سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور سرهنگ علی کرم بازیان به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد منصوب و از خدمات سرهنگ علی شیر زهرایی تقدیر شد.

 

انتهای پیام/ر

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.