گروه: اخبار استان خبر: 78987 / تاریخ انتشار : 1395/8/7 ساعت : 14:53

واکنش تند امام جمعه سی سخت به اظهارات وزیر بهداشت

مصباح نژاد ضمن خطاب به وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت: آنچه که زحمت روانپزشکان را زیاد میکند تورم و رکود و بیکاری ،غارت بیت المال و حقوقهای نجومی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الا سلام ناصر مصباح نژاد امام جمعه شهر سی سخت در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته سی سخت به موضوع مبارزه با فساد در سبک مدیریت علوی اشاره کرد و گفت :در خطبه 92 نهج البلاغه آماده که بعد از قتل عثمان مردم برای بیعت با مولی علی (ع)جلو منزل وی تجمع کردند که با مخالفت مولی علی ع مواجه شدند .

مصباح نژاد با بیان اینکه این مخالفت به علت عدم شایستگی حضرت در این جایگاه نبود افزود:علت این واکنش حضرت آشفتگی حاکم بر جامعه  بعد از پیغمبر بود چرا که در این جامعه ارزشها به ضد ارزش و ضد ارزش به ارزش تبدیل شده بود و این جامعه افقی روشن نداشت.

وی تصریح کرد:در آن جامعه ارزشهای الهی رنگ باخته و بعد از پیامبر اکرم ارزشهای از بین رفته بود و آن بنیانهای بنا شده توسط پیغمبر به فنا رسیده بود. خطیب نماز جمعه سی سخت به بخشی از سخنان حضرت علی ع در مواجهه با افرادی که از وی درخواست حکومت داری کرده بودند اشاره کرد و افزود:مولی علی از همان بدو کار گفته بود زیر بار غاصبین به بیت المال نمیرود و بعد از آن با عدالت و بدون مماشات با فساد حکومتی برخورد کرد.

زحمت روانپزشکان را غارت بیت المال و حقوقهای نجومی زیاد می کند نه سرداران حرم و علم

امام جمعه سی سخت در دیگر خطبه نماز جمعه این هفته شهر سی سخت به اظهارات وزیر بهداشت در جمع روانپزشکان اشاره و خاطر نشان کرد :این سخنان نشان از بی تدبیری دارد چرا که امنیت و ثبات ما مدیون سرداران حرم و علم است که اگر نبودند اکنون معلوم نبود چه بر سر کشور می آید. وی با بیان اینکه این سخنان در شان کسی که خودش رزمنده بوده نیست گفت:این گونه دفاع بد از دولت خود به نوعی تخریب است .

مصباح نژاد ضمن خطاب به وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت: آنچه که زحمت روانپزشکان را زیاد میکند تورم و رکود و بیکاری ،غارت بیت المال و حقوقهای نجومی است ،آنچه زحمت روانپزشکان را زیاد میکند سخنان ائمه جمعه نیست بلکه تناقض گویی برخی از مسوولان است. وی ادامه داد :آنچه دارد جامعه را به سمت استرس و اضطراب میبرد مشکلات معیشتی جامعه ،بیکاری و رکود است که زحمت رانپزشکان را زیاد کرده و جامعه را فلج کرده ،مصباح خطاب به وزیر بهداشت گفت: چرا به سرداران حرم و علم نیش میزنید، شما باید بدانید هر جریانی با ارزشها و مقدسات درگیر شد نشان دهنده زوال او است .

امام جمعه سی سخت گفت: اقای هاشمی شما به شهرستان ما آمدید، چه شد قول بیمارستانی که حتی مجوز دارد ،وی ادامه داد:امیدواریم مسوولان حاشیه سازی نکنند و به فکر خدمت به مردم باشند ،چرا که مردم خوب میدانند و حواسشان جمع است.

خطیب جمعه سی سخت در ادامه به مسیله گفتمان انقلابی گری که راه نجات و استقلال و شرف ما در گرو ترویج این گفتمان است اشاره کرد و افزود:تفکر لیبرال غرب در مقابل این تفکر قرار دارد که دشمن عده ای را آموزش و نفوذ داده تا گفتمان اسلامی را تضعیف و گفتمان لیبرال را تقویت کند.همه باید بدانیم هر جا پیشرفت داشتیم بر اساس گفتمان انقلابی گری حرکت کرده ایم و از همین رو مدیران باید بر اساس این گفتمان انتخاب شوند.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.